Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy baratommal mindketten...

Egy baratommal mindketten vagjuk magunkat, hogy fejezzuk be?

Figyelt kérdés
nem akarom hogy vagjon, en miatta befejeznem, az nekem eleg hogy leallitsam magam, de hogy akadalyozzam meg hogy o befejezze?
2016. okt. 3. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
De egyáltalán minek csinálnád? Annyi jobb elfoglaltság van. Ha nagyon szar az élet, de van egy óra szabadidőd akkor inkább aludj. Sokkal jobb.
2016. okt. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vágjátok egymást.
2016. okt. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán hagyjátok abba mindketten. Nem?
2016. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi van?
2016. okt. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ti hülyék vagytok? Ez most divat, ha ő csinálja, én is csinálom, aztán abbahagyom ha ő is??? Magyarázd már meg légyszíves! Világfájdalmatok van? Unatkoztok? Csak én nem értem??
2016. okt. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Ez valami hobbi nálatok? Betegek vagytok? Vagy ez most menő, csak úgy unalomból vagdosni magunkat? Gratulálok!
2016. okt. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
divatbol csinalom olcsobb mint a tetko lol barmok ugyse fogjatok erteni
2016. okt. 4. 18:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztosan mi vagyunk a barmok...
2016. okt. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Figyelj, ilyet mi, barmok is csináltunk. De kisgyerekek vagytok, ebbe így semmi fantázia nincs. Mi csináltuk felespoharak szilánkjaival, aztán egymás vérét nyaltuk le (részeg vérszerződés), öngyújtón forrósítottuk a fémtetőt és a mintát beleégetük az alkarunkba, hetekig gennyedzett és így 20 év múltán is ott a nyoma, fatertól lenyúlt rozsdás borotvapengével vagdaltuk bele a barátnőnk nevét, aztán mentünk tetanuszra vérmérgezéssel, stb. Legalább valami kreativitástutassatok nekünk, barmoknak. A nálunknál kicsit nagyobb barmok nyakszinten is meg merték csinálni a vagdosást. Az igazi barmok meg bele is haltak vagányan. Kitartás!
2016. okt. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!