Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Öngyilkosságot akart elkövetni...

Öngyilkosságot akart elkövetni? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
Sziasztok . Én egy 18 éves lány vagyok , rengeteg barátom van , de csak egy van olyan aki igazán a barátom . Egy 17 éves fiú. Mióta az eszemet tudom azóta ismerem . Egy igazán jó lelkű ember , azonban rettenetesen magányos. Nagyon sokszor szomorú, de nekem ez rosszul esik , látni hogy tönkreteszi magát. Mérhetetlenül kedves. Azonban az utóbbi időben egyre furcsábban viselkedik . Komolyan aggódni kezdtem érte , félek valamit tervez . S tegnap sajnos beigazolódott a gyanúm . Álltam egy bolt előtt , beszélgettem a barátaimmal, amikor jött a fiú . Annyira szomorú volt a szeme , kedvesen mosolyogva köszöntem neki hogy szia barátom . De ő csak legyintett egyet. Felszálltam a buszra , leszerettem volna ülni mellé, de nem engedte . Tudtam hogy valami nem stimmel . Hazaértem , megebédeltem és bicajra pattantam . Amikor egyszer csak láttam ahogy ő is bicajozik , de egy földes útra ment . Eszembe jutott minden , hogy milyen furcsa volt , s akaratlanul is követni kezdtem . De amikor megállt , csak üllt . Csak nézte az eget , amikor felállt elővett a kosarából egy kötelet . Ledöbbentett , s azonnal oda rohantam hozzá . Amikor meglátott , el lökött magától . Olyanokat üvöltött hogy " én is vagyok olyan bátor mint te ". De egyszer csak abba hagyta , és magához ölelt . Sírni kezdett és kérte hogy bocsássák meg neki . Kb 3 percig ölelt , s mikor elengedett , megsimogatta az arcom. Mély fájdalom ült a szemeim , amit rossz volt látnom . Elmondta hogy miért akarta ezt , nagyon hiányzott neki az apja aki meghalt , ugyanis ő is felakasztotta magát. És így akarta látni. Kb 5 órát csak beszélgettünk , ami nagyon jó volt neki . Végig azon gondolkodtam , hogy hogy lehet valaki ennyire elkeseredett. Megbeszéltük hogy , ha bármilyen baja van , hozzám jöjjön. Ugyanis nekem szinte már családtag , nekem sokat jelent nekem. De megkért arra hogy erről ne beszéljek senkinek. De közben félek is , mert aki egyszer megpróbálta az másodszor is megfogja . De nem szeretnék szólni senkinek , mert attól úgy érezné hogy elárultam , amitől csak még jobban összetörne . Hogyan tudok segíteni neki ?

2016. okt. 5. 22:26
 1/5 anonim válasza:
100%
Először is részvétem a barátodnak. Másodszor ilyen tragédiát átélő kamaszt nem szabad egyedül hagyni mert előbb úton ez lesz a vége,próbálj mindig vele lenni nem felhozni a témát ha mar kibeszélte magából, sokat beszélngetni vele idővel túl teszi magát rajta.
2016. okt. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Maradj mellette, szüksége van rád! Ez a legtöbb, amit tehetsz. Bárcsak lenne mellettem is valaki...
2016. okt. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Légy mellette és erősítsd meg a hitében, hogy bármikor számíthad rád. Gyakorlatilag megmentetted az életét.
2016. okt. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ehhez pszichologusi tudas kell.

Irj ram s segitek.

2016. okt. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szép történet, drámai véggel.


A szemek, ha beszélni tudnának, szebb volna szemünk világa.


József Attilának kár, hogy ne volt ilyen barátja, mint ennek a fiúnak, akinek semmi ágán ül szíve, és nézik a Csillagok.

2016. okt. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!