Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Magyar barátkozós oldalakat,...

Manócska1 kérdése:

Magyar barátkozós oldalakat, chat-eket tudtok?

Figyelt kérdés
magyar,barátkozás,oldal,chat

2016. okt. 9. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Vannak természetesen, de amilyen retardált a társadalom, anonimus és neves beszélgetéseket is így kezdenek: Kor, név? Nem? Ritkák a jófejek, de vannak. A pedofilokról ne is beszéljünk... Szóval ezek tudnak veszélyesek is lenni, azt ajánlom inkább a környezetedben barátkozz, bár megértem, ha ezt olyan kérdezi akit kirekesztettek nehéz lehet...

De pl. ilyen oldal az ismeretlenek.hu

2016. okt. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm. sajnos élőben nincsenek barátaim,barátnőim. nem rekesztettek ki,így hozta az élet. köszi mégegyszer
2016. okt. 16. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Akár itt is lehet ismerkedni amúgy.

Én dumálnék például. Szintén nincs egyetlen barátom sem,pedig én sem vagyok az a tudatosan társaságkerülő,antiszoc. forma :D

2016. okt. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szia. írtam privit
2016. okt. 20. 21:02
 5/6 Szomorú119 válasza:

Inkább azt tanácsolnám, hogy teljesen ismeretlenekkel ne kezdj el barátkozni az interneten. Nem mindenki jó szándékú, sőt ...

Én a facebookon léptem be ilyen csoportokba és az emberi állatság határtalan és undorító.

A férfiak csak annyit írnak, hogy mindenkit megdugnának.

A nők pedig ezen lovagolva képeket töltögetnek föl.

Ez szerintem undorító...

A sok perverzről pedig ne is beszéljünk mert minden harmadik poszt az, hogy intim képeket kapott valaki nőnek hitte pasiktól.

SZÁNALMAS, hozzá teszem én is ismerkedni akartam de elment a kedvem tőle ...

2016. okt. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi,utolsó sajnálom hogy rosszakat tapasztaltál
2016. okt. 22. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!