Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok olyan chat oldalakat...

Tudnátok olyan chat oldalakat ajánlani ami nem kimondottan társkereső, csak simán egy platform amin lehet beszélgetni?

Figyelt kérdés
Nem társat keresek csak simán beszélgetnék valakivel unalmasabb pillanatokban. :)

2016. szept. 20. 19:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Anotalk, ismeretlenek.hu
2016. szept. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 egybaba ***** válasza:
Vannak netes online számítógépes játékok, városépítős stb ahol a játék háttérbe szorul és semleges témákról megy a közös cset - talán megpróbálhatsz párat - én évekig elvoltam velük - még barátságok is alakultak belőle.
2016. szept. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket megnézem és aki tud még mást az írja le nyugodtan.
2016. szept. 20. 20:45
 4/17 A kérdező kommentje:

1, Megnéztem ezeket, és hát nem igazán győzött meg. (Azaz igazság h én inkább lányokkal beszélgetnék.)

1 nap alatt mondjuk ~6-szor próbáltam az anotalk oldalt (a nap minden szakában kb) ebből egyszer dobott be egy partnert pedig az oldal jelzi h 200-300 ember beszélget jelenleg. Nem tudom h nálam van e a hiba de elég érdekes. (2 perc várakozás után kiléptem.)

ismeretlenek.hu - Oldal 2 3 embert jelez szóval ezt hagyjuk.


2, Elsőre jó ötletnek tűnt de most már nincs sok kedvem efféle játékokkal játszani csak ezért. Tippnek jó, szóval biztos h van aki tud így barátságokat kötni.


chat.hu- Megnéztem ezt is. Pár éve amikor utoljára láttam még más volt, ez a telós dolog nekem nem igazán jön be...

2016. szept. 21. 15:57
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha csak beszélgetni szeretnel írhatsz nekem. :)
2016. okt. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A chatfoto.hu régen nagyon jó volt,bàr szerintem màr nincs.Lehetett szavazni pontokat adni fiúknak,lànyoknak,és volt nap szépe stb :) Tényleg ilyen oldal màr nincs?
2016. okt. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%

Anotalk,ismeretlenek. hu

Csak az a gond,hogy már majdnem mindenki ismerkedni akar ott

2016. okt. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%

Viccet félretév: teveclub.hu

Sok a tini és sok a felnőtt is. Én barátokat is ott ismertem meg.

2016. okt. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

5, Ha még aktuális akkor írj privibe. :)


6, Egy megnézést megért volna, bár.. Eléggé randioldalnak tűnik. De ilyen cuccok most is vannak sztem, bár már nem követem ezeket a mai, fiatalok által kedvelt oldalakat, appokat.


7, Ezeket már írták, sőt meg is néztem, még a véleményemet is leírtam....


8, Az még létezik? Durván évtizedes mutatvány. :D Erre most tuti regisztrálok már csak azért is h megnézzem, kemény.


Köszi a válaszokat srácok, de kezdek kicsit kételkedni ezzel kapcsolatban.

2016. okt. 2. 23:51
 10/17 anonim ***** válasza:
Lányokkal én is szívesen beszélgetnék, bár én magam is lány vagyok :)
2017. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!