Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hova 'menjek' ha ismerkedni...

Hova 'menjek' ha ismerkedni szeretnék, és valami közösséghez tartozni?

Figyelt kérdés

Végeztem a gimivel, de egyetem csak jövőre van tervben, dolgozom most(a munkahelyemen nincsenek korombeliek), és nyelvvizsgára készülök. Nem szeretnék bulikban ismerkedni, egyrészt lehetetlennek gondolom, másrészt elég gáz szerintem egyedül szórakozni menni :D

Nem sportra, meg vallási körökre gondoltam, inkább valami kreatív akármi. rajzolás, kötetlen beszélgetős kör ( létezik egyáltalán ilyen? :D ) , valami irodalmi verses közösség, bármi. A sport sem lenne rossz, csak kevés kezdő-amatőr csapatot találok, ha mégis akkor a tagdíj a csillagos egekbe szökik. A röplabda érdekel.

19 éves lány vagyok, viszonylag könnyen ismerkedem, nyitott vagyok.


2016. okt. 15. 20:45
 1/2 anonim válasza:
Velem lehet ismerkedni .Várom a kérdéseket .
2016. okt. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elég sok privát üzenetet kaptam, örülök is természetesen nekik, meg hogy ilyen sok barátságos ember jár fel ide, de én nem egészen így gondoltam :D

Nem neten keresztül szeretnék ismerkedni, meg találkozni másokkal, hanem élőben - face to face. :)

Helyekre lettem volna kíváncsi, ahol erre lehetőségem adódik

2016. okt. 16. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!