Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám rávenni magam,...

Hogyan tudnám rávenni magam, hogy ne barátkozzak, beszélgessen senkivel a valós életbe?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit furcsa kérdés. Folyton azon jár az agyam , hogy legyen barátnőm,meg legyenek barátaim. Ezzel nem is lenne gond, de kövér emberként problémát jelentene ez minden esetben, első ok ügye a kinézetem, nem szeretném kínos helyzetbe hozni magam, mert egy vicc ahogy kinézek, ezen próbáltam változtatni, de nem jött össze.

Második nagy gondom, hogy velem abszolút nem lehet semmi témáról beszélgetni mert semmi nem érdekel.


Viszont az utóbbi időben valami megmagyarázhatatlan késztetést érzek arra, hogy az interneten kívül is beszélgessek valakivel ( hozzáteszem interneten keresztül tudok csak kommunikálni mert úgy nem látnak és a legfontosabb politikai dolgok érdekelnek csak, de a való életben ez senkit nem érdekel, úgyhogy ez alapján nincs téma, ha értitek) ezt viszont nem szeretném.


2016. okt. 16. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Háát, egyszerűen ne vedd rá magad, engedj magadnak, mert ha vissza tartod, és kitör belőled az sokkal rosszabb. :)
2016. okt. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy a környezeted és az életed megváltozzon, először neked kell változni.

Fogadd el magad!

A testesebb emberekröl él az a hit hogy vidámak és jókedélyüek...ez egy olyan alap belépő.

A politika egy marhaság...annyit tudsz amenyit engednek hogy tudj...amit meg tudsz az kamu vagy egy jól kiforgatott megvezető egyenlet aminek megisszuk a levét.

Ezért nem igen mutatkozik jó témának.

Építs inkább a minőségi humorra meg a hétköznapi témákra.

Az mindig bejön...és hidd el hogy egy baráti társaságot nem erdekel hogy nézel ki...a barátok általában az embert keresik nem pedig a külsőt.


Olyen meg nincs hogy semmi sem érdekel...inkább valami lustaság lehet a háttérben az új dolgok felé

Én rajzolok,zenélek, olvasok, sportolok, természetet járok, pszichológiat tanulgatok...és szipantok be minden infót.

Ezeknek köszönhetően bármiről beszélgetek...a lélek rejtelmeitől a bányagépeken át az univerzum rejtelmes és végtelen létezéséről.

29/F

2016. okt. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A megjelenésedben is segíteni tudnak barátok...segítseget kérsz...nevetsz magadon...ami altal a barataid is mernek majd nevetni rajtad és feszültseg mentesen adják majd ötleteiket.
2016. okt. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Formálj jogot, arra hogy neked is jár barátnő,barátok.

Enged meg magadnak a külsős ellenére is, hogy harapj az élet édes részéből, annak ellenére, hogy a média eszményképének nem felelsz meg.


Formálj jogot, arra hogy elfogadod magad, annak ellenére hogy a média inkább ez ellen dolgozik, hiszen miből élne, ha az emberek önmagába vetett hitet nem taposnák meg.


Tudod-e elérte célját az ördögöt kiszolgáló média, amely hatékony ássa alá emberi mivoltod.


Beleestél manipulálciós őrűltségükbe.

2016. okt. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4-es igen, hallgatok Puzsért és FAM-ot... nyugalom. :)


De nem én vagyok manipulálva hanem a társadalom, én majd akkor megyek ki az utcára ha ez változik.


Mielőtt kötekedés lenne, kijárok a kocsiig majd azzal a suliig. ez a napi 20 méter épp elég. Még így is kapok elég beszólogatást. Legutóbb dagadt k*csög voltam mert elsőbbséget mertem adni egy motorosnak...

2016. okt. 16. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!