Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegzek, ha a BFF-em...

Mit tegzek, ha a BFF-em megharagudott és nem szól hozzám? Arra kér válasszak közte és egy másik barátnőm között?

Figyelt kérdés

2016. okt. 18. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Válaszd a masik baratnot, azt tegyed. Aki ilyet ker, az nem bbf, hanem valaki, aki addig kihasznalt.
2016. okt. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát ha erre kér az nem szép tőle! nyugodt körülmények között üljetek le és beszéljétek meg csak ezt tudom javasolni.
2016. okt. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi az a BFF? Tényleg, mi?
2016. okt. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
BFF -> "Best Friends Forever"
2016. okt. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagyúgy! Köszönöm.
2016. okt. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Bocsi ha egy kicsit késő a válasz de csak most fedeztem fel a kérdésed. Én is hasonló cipőben evezek...nagy vonalakban annyi hogy van 2 legjobb barátnőm akikkel régebben hármasban csináltunk mindent de persze ez nem sokáig működött mert az egyik barátnőm állandóan megsértődött mindenen a másik pedig nagyon gyerekes és idegesítő míg végül addig jutottunk,hogy a sértődős barátnőm gyűlöli a másikat,és nagyon nem bírja elviselni ha vele vagyok de olyan szinten hogy olyanokon megsértődik és megbántottnak érzi magát,hogy pl.egy szünetben nem vele hanem a másik barátnőmmel vagyok. Ez megy lassan 2 hónapja és kezd elegem lenni már nincs olyan nap hogy ne haragudnánk meg egymásra ez miatt. Persze oka is van,hogy nem szereti se a sértődős barátnőm se senki az osztályból a másik lányt,viszont úgy gondolom,hogy jogom van azzal barátkozni akivel szeretnék. So azt tanácsolom,hogy állj ki magadért és ne hagyd hogy mások mondják meg hogy mit csinálj! Bocsi ha egy kicsit hosszú lett! :D
2016. okt. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen, ilyen velem is van. Hát...Gondold át hogy melyik lányban mit szeretsz és kivel érzed magad jobban. Nekem is nehéz volt, de úgy gondoltam egyikkel sem leszek barát tovább mert már kikészített.
2017. máj. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!