Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit írjak neki?...

Szerintetek mit írjak neki? Megírjam vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, akit már ismerek pár hónapja, egy közös családi eseményen találkoztunk és beszélgettünk pár hónapja. Most írtam neki megint hogy mi újság, viszont be is jön nekem, az gond hogy a tágabb család úgy tud nincs semmi gond az egyetemmel, pedig most kihagytam, tanulás helyett dolgozom. És nem tudom, a srácnak mit írjak ezzel kapcsolatban, mert akármi is lesz belőle nem jó ugye ferdítéssel indítani. Viszont félek, ha leírom az igazat, megtudja a család is (mondjuk ő nem közvetlen családtag, egy kolléga gyerekeként volt jelen az eseményen), amit nem szeretnék reklámozni.

Szerintetek? Vagy csak írjak annyit, hogy megy a suli, de nem menjek bele jobban?



2016. okt. 25. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Az igazat, mert minden hazugság kiderül egyszer.
2016. okt. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Végül is írhatod, hogy megy a suli, ezzel a hazugságvizsgálón se buknál el. Csak nem kérdez már rá, hogy veled, vagy nélküled megy-e...
2016. okt. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!