Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek fiúként b*zis más...

Szerintetek fiúként b*zis más fiúval egy ágyban aludni?

Figyelt kérdés

Osztálytársam és jó barátomhoz szoktam elmenni hétvégente, és mivel nincs külön matrac együtt alszunk a franciaágyán. Általában gépezünk, közben véletlenszerű témákat vesézünk ki, vagy csak hangosan zenét hallgatunk. Szüleit sem zavarja hogy ott vagyok, legalábbis eddig nem mondtak semmit. Amúgy sem történt köztünk soha semmi olyan :D

Külső szemmel ez tényleg nagyon furcsa? (17/F , 17/F)


2016. okt. 28. 17:39
 1/10 anonim válasza:
67%
Egyáltalán nem az! :D Akkor az meg "lezbis", hogy én meg barátnőmmel együtt alszok, de úgy hogy össze is bújunk?! 18/l
2016. okt. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, jó haverok/barátok vagytok oszt ennyi. Nem kell túl nagyra fújni ezt a dolgot, van ilyen, ha van egy szoros barátságod (pl. Olyan mintha tesók lennének meg minden :D) - függetlenül a nemtől - becsüld meg szerintem, mert ritka az igaz barát :D
2016. okt. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#1 ha össze is bújtok igen, egy kicsit:D ja meg amúgy az nem "lezbi" hanem leszbi :) :D amúgy kérdező.. Nem az :D

17f

2016. okt. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Az volna b#zis, ha az egyikőtök

- Nem kéne egy ágyban aludnunk.

- Ó, miért, fölállna a farkad?


Szóval, ha az egyikőtök"félne", hogy véletlenül sem szabad, az fura volna.


Ez olyan, pl egy apa is alhat a lányával, az volna a fura, ha azt mondaná - Oh, ne?

- Miért apa, mitől félsz?


És ígyy tovább, csak homival ne feküdj egy ágyba.

2016. okt. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
igen, az!
2016. okt. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is aludtam már a barátnőmmel és még se lett semmi olyan dolog :D
2016. okt. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Blade Bone ***** válasza:
0%
Tudod mér vagy te buuzi? Mert egy ágyban alszol a haveroddal. Hacsak az ágyon feküdnétek ruhában, az más. De így ez már ferde hajlam. Én inkább a földön aludnék, vagy vinnék felfújhatós ágyat.
2016. okt. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon őszintén:

Hogy jut eszedbe egyáltalán ilyesmi? ... ez a nem mindegy és furcsa!

Egy férfias férfinek (fiúnak) ilyesmi meg sem fordul a fejében, lefekszik az ágy egyik felére és horpaszt reggelig.

Te is tedd ezt és ne érezd magad rosszul, vagy furán!

2016. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%
Én engemet az zavar ha a haverom hozzámér, nemhogy ilyen rohadt közel legyek hozzá... Szerintem kicsit buz!s.
2016. okt. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha franciaágy, akkor nem az.

Normál ágyban viszont az. :D

2016. okt. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!