Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Be kéne számoljak fiúként a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be kéne számoljak fiúként a barátnőmnek arról hogy már fiúval is szexeltem ha ő azt kéri mondjam el az összes barátnőmet aki eddig volt? Vagy ez csak a szavakon lovaglás?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal komolyra fordult a dolog, esküvő lesz. A lány azt kérte meséljem el neki az összes eddigi barátnőmet aki volt és akivel lefeküdtem (cserébe ő is elmeséli a fiúit).

Megtettem. Beszámoltam neki az összes csajról.

De az a helyzet hogy fiúkkal is szexeltem már köztük volt olyan akibe szerelmes is voltam.


A kérdés az be kellett volna neki ezekről is számolnom?

Hiszen azt kérte: az összes lányról számoljak be. Ez megtörtént. Fiúkat nem kérdezett. Én meg nem megyek házhoz a pofonért.

Most jól tettem vagy nem?


2015. dec. 7. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:

'Tini parkapcsolatok' rovat, meg eskuvo, meg komolyra fordult? Tobb meleg kapcsolatod is volt, es a hudekomoly baratnod, aki gondolom a barati koroddel is megismerkedett mar, nem tud semmirol? Peeeeereszeeeee....


Ne etessuk a trollt, haladjunk tovabb. Nincs itt semmi latnivalo.

2015. dec. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

19 éves az nem tini?

Az esküvő (ami csak lesz és nem volt de lehet nem is lesz az a biztos ami megtörtént) az nem párkapcsolat?

A barátnőm nem ismeri a baráti körömet? De. Sőt még az egyik olyan fiút is ismeri akivel... de nem tudja róla.

Kb ennyi a magyarázat.

2015. dec. 7. 13:57
 3/8 anonim ***** válasza:

19 evesen eskuvot tervezgetsz?


Most vagy troll vagy vagy nem vagy teljesen szazas.


De a kerdesre valaszolva: igen, a fiukrol is be kellene szamolnod, meg a baratnodnek is tudni kellene hogy biszex vagy, nemhogy a menyasszonyodnak.

2015. dec. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"19 evesen eskuvot tervezgetsz? "


Igen. Mi ebben a furcsa? Anyámék 20 és 21 voltak amikor összeházasodtak.

2015. dec. 7. 14:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Mivel házasságot terveztek, én úgy gondolom, hogy ez van olyan fontos, hogy el kéne neki mondani.

Nyilván nem kérdezett fiúkat, mert az fel sem merült benne.

Ilyen komoly dolog elhallgatásával kezdeni egy házasságot, nem a legbiztosabb alap.

2015. dec. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki, mert ha később rájön akkor sokkal rosszabul jössz ki majd a dologból.
2015. dec. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azt bármikor mondhatom hogy: "miért hát kérdezted"?

Nem kérdezte, amit meg kérdezett (lányok) arra meg válaszoltam.

2015. dec. 7. 18:54
 8/8 piriiiii ***** válasza:

Aha, ha ez lesz a reakciód, hogy "miért, hát kérdezted?" tudod, mi lesz az ő reakciója? Elhagy/elválik.

Ezt kérdezni sem kell, a kapcsolat elején, a legalkalmasabb időpontban el kellene mondanod. Esküvőt nem jó dolog ilyen bizalmatlanul tervezgetni. Biztos nem könnyű erről beszélned, de ha az életedet akarod összekötni vele, talán lehetnél vele őszinte, hogy tudja, kihez menne férjhez.

Mióta vagytok együtt?

2015. dec. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!