Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy közöljem vele, hogy ne...

Hogy közöljem vele, hogy ne csináljon minden közös programból öncélú magamutogatást?

Figyelt kérdés
Ma haloween jelmezekbe öltöztünk baráti társaság és hát arra számítottam, hogy majd jól érezzük magunkat. De ahelyett, hogy ez történt volna, az egészet elvitték egyfajta magamutogatós divatbemutató showba. Kb. az volt a lényeg, hogy megnézzék őket az emberek, én meg rohadtul úgy készültem, hogy trollkodunk/ijesztgetünk majd egy nagyot.

2016. okt. 31. 01:11
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és máskor is ugyanez történik...
2016. okt. 31. 01:12
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, a Blaha meg az Astoria között úgy összevágnak titeket, hogy vége lesz.
2016. okt. 31. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kivel vele? Ha egyszer mindenki egyetért, csak te nem, akkor gondolod meg kell nevelned az egész társaságot? Mindegy kinek van igaza, végül egyedül maradsz. Eleve úgy hangzik a panaszod, hogy féltékeny vagy. Nálunk is sokan nem ijesztő zombinak, hanem extraszexi boszorkának öltöztek, de és akkor? Mit kell ezen duzzogni? Mert az ijesztgetés, a vad, művéres jelmezek nem a magamutogatásról szólnak szerinted?
2016. okt. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Diószegi Sámuel utcában szerintem megnevelték volna a haverjaidat xddd
2016. okt. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem utcaneveket kértem, a többiek meg befolyásolhatóak sajna, tehát alapvetően nem mindenki ilyen.
2016. okt. 31. 12:29
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem full poén, ha valakit megtrollkodunk ilyenkor. Valahogy én ezt nem tartom magamutogatásnak.
2016. okt. 31. 12:30
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Retards. Stop communicating with retards.
2016. okt. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!