Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan küldjem el szépen, és...

Hogyan küldjem el szépen, és hatásosan?

Figyelt kérdés

A volt haverommal már közöltem, hogy nem vagyok rá kíváncsi. Hozzánk is jött, megkértem anyámat, hogy küldje el. Csak azt kapja vissza, amit én kaptam tőle.

Múltkor interneten beszéltünk, gondoltam, hogy majd kibékülünk, de nem kért elég szépen bocsánatot, nem bán semmit sem, és hamar meggondoltam magamat. Pedig úgy terveztem, hogy ha normális lesz, kibékülök vele, de még azzal sincs tisztában, hogy miért kapja ezt. Elegem van már ebből, és nem is akarok sok energiát ilyenre fordítani. Régen haverok voltunk, most nem. Komolyan mit nem lehet ezen felfogni??


2016. nov. 2. 17:57
 1/6 anonim válasza:
Lehet hiányzik neki a barátságod, ez is fontos.
2016. nov. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És? Nekem is hiányzik sok minden. Mi közöm hozzá?
2016. nov. 2. 18:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem kell ezt megbonyolítani. Igazából csak simán el kell küldened a f**zba..
2016. nov. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"nem kért ELÉG SZÉPEN bocsánatot" ??? :DDD


Hogy kellett volna "elég szépen" bocsánatot kérnie?

Nem szaggatta meg a ruháját? Tudod elég széles a spektrum, mindenki mást és mást tart elég szépnek.

De tudod mit, ne haverkodja vele! De vigyázz, a TE gondolataid járnak most is a kapcsolatotokon, ő meg lehet, hogy nagy ívben tesz rá és bulizik valahol a többi haverjával.

2016. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4.: Úgy kellett neki szólni, hogy kérjen már bocsánatot.


Egyébként tőlem akár az atyaúristennel is borozgathat, csak szűnjön meg az életemből, mert ma is mondta egy közös ismerősünk, hogy ez a volt haver majd meglátogat.


Amúgy áruld már el mire vigyázzak?


Azért tettem fel a kérdést, mert félek leszek olyan hülye, hogy még kibékülök vele, és oda az egész presztízsem.

2016. nov. 2. 22:42
 6/6 anonim ***** válasza:

hát ilyen barát nem kéne amilyen te vagy...

egyáltalán miért hibáztatod amiért bocsánatot kéne kérnie?

talán azért nem kér mert nem érzi magát bűnösnek,ilyen esetben én sem kérek,ha meg esetleg a másik valamit bántásként fog fel hát az az ő baja hogy nem ismer eléggé hogy tudja mikor bántom szándékosan

2016. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!