Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért bunkó velem?

Miért bunkó velem?

Figyelt kérdés
Egyik haveromat beavattam, hogy tetszik egy lány, mert tudom, hogy jártas a témában.. Neki van most barátnője.. Szóval beavattam, eleinte támogatott, tanácsokat adott, aztán egy kicsit beszélt a csajjal, és már mondta is, hogy ha nem lenne nője, akkor ő lenne.. Azóta csak leépít, demotivál, mondogat nekem más csajokat, hogy náluk próbálkozzak.. Mit tegyek? Egyébként nagyon jóban vagyunk, csak most ez van..

2016. nov. 4. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
mert megdugta,vagy meg fogja dugni.
2016. nov. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a csaj nem olyan, meg nem is beszéltek annyit..
2016. nov. 4. 23:18
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

ne legyél már naiv.

ha jó a duma,akkor minden csaj "olyan".

2016. nov. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez igaz kerdezo az elottem levok jol monjak. En a helyedben belehuznek es magasrol tennek a haveromra. Ne is szolj neki csak egyszer mutasd be a csajt mint a baratnodet.
2016. nov. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
erre gondoltam én is, de mindig kérdezi, hogy hogy állok..
2016. nov. 5. 07:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Aki nem tesz semmit, az elott a haverja beeloz :D

Nekem ez jutott eszembe :D


Aki egyebkent ugy fejezi ki magat, hogy demotival, mint egy egyenlettetelnel, az engem se tudna lekotni :D Keresoszonal is eleg nagy butasag volt ezt megadni:DD

2016. nov. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!