Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jővő megyek gimibe, mire...

Jővő megyek gimibe, mire számítsak? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Jővő megyek 6 osztályos gimibe, nektek milyen volt 1.snek lenni? Nagyobbakkal is lehet barátkozni?(ugyertem nem gondolnak majd kicsinek?) Hogyan lehet már 1.ben beilleszkedni ?(nemcsak az osztályba/évfolyamba hanem a suliba) Nektek mik a tapasztalaitok és vannak/voltak „kisebb” barátaitok a gimibe? A válaszokat előre is köszönöm! 12L

2016. nov. 20. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Én nyolcadikos vagyok és hatosztályosba járok.

Hamar be lehet illeszkedni, meg lehet szokni. A tanárok nekünk azt mondták, hogy a nagyok nagyon kicsinek látják a 7.-8.-osokat, de én ezt nem vettem észre, a nagyok is kedvesek. Szerintem lehet nagyobbakkal is barátkozni, én egy 2 évvel felettem járó lánnyal nagyon jóban vagyok. De ismerek sok ilyen esetet.

A beilleszkedésre meg lesz gólyabál, gólyatábor, de én hamar megszoktam, de más mint az általános (jó értelemben). Nem kezelnek dedósként, szabadabbnak érzem magam, nem szabnak meg mindent, szünetbe oda mész ahova akarsz az iskolán belül. Nekünk általánosban még az udvarra se szabadott úgy kimenni és azt is megmondták hogy naponta csak egyszer mehetsz büfébe.

2016. nov. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:)
2016. nov. 20. 08:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szinte ugyanaz a helyzet mint első válaszolónál. A gimnázium sokkal jobb az általános iskolánál. Az elején gondolkoztam hogy elmenjek-e, mert a barátaim bem jöttek volna, de arra jutottam, hogy 2 év után úgyis külön suliba mentünk volna, szóval elmentem. Netartomm bántam meg, ha a régi barátok nincsenek us itt az osztályközösség sokkal jobb. A régi barátaimmal us tartom a kapcsolatot, habár már nem találkozunk olyan gyakran, de még mindig az egyik legjobb barátaim.
2016. nov. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Jővő megyek gimibe"


Nem bántásból írom, de ha gimibe mész figyelj a helyesírásra. Ettől a félmondattól egy magyartanár agyérgörcsöt kapna.

2017. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!