Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi baja lehet hirtelen a csajnak?

Mi baja lehet hirtelen a csajnak?

Figyelt kérdés

Elkezdtem barátkozni egy lánnyal (fontos, hogy csak barátkozásról van szó, mert van fiúja) a múlthéten.

Facebookon beszélgettünk, de mivel egy városba járunk suliba, ezért a buszon foglaltam neki helyet és ott is dumálgattunk. Mivel rohadt nehezen nyílok meg, ezért a beszélgetés nagy részét ő végezte, de rohadtul élveztem és elmondása szerint ő is..

Nagyon sokat írt/mesélt, életvidám, kedves kiscsaj, kajak feldobta a napjaimat.


Aztán péntek délután kicsit elegem lett az emberekből és már nagyon egyedül akartam lenni (ez legalább havi szinten előfordul velem), ezért nem foglaltam neki helyet. Később facebookon bocsánatot kértem és azt kamuztam, hogy elfelejtettem, hogy ő is ezzel a busszal jön, ezért engedtem mást magam mellé (az igazság még nyomorékabb színben tüntetett volna fel engem, ezért írtam ezt..).


Tehát bocsánatot kértem és azt mondta nincs baj.

Na, azóta nem ír, élőben elkerül és ha én írok rá, akkor is max 1-2 szóban válaszol, nem érdeklődik, van, hogy nem is válaszol.


Megkérdeztem tőle, hogy mi baja és annyit mondott hogy 'Fáradt vagyok', később meg hogy 'Hosszú napom volt, megyek aludni'. Ezelőtt is volt olyan, hogy fáradt volt, de mégis érdeklődött felőlem, most viszont érezhetően ez csak kamuszöveg, de nem értem mi a rák baja van...


17/F vagyok, a csaj 15


2016. nov. 21. 18:45
 1/1 anonim válasza:
Az a baja, hogy rájött, hogy nem mondtál neki igazat. Írd meg neki, hogy valójában mi történt, rontani már nem tudsz a viszonyotokon.
2016. nov. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!