Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találok olyan embereket,...

Hol találok olyan embereket, akik eljönnének velem japán kaját enni és/vagy érdekli őket Japán?

Figyelt kérdés

Sem a családom, sem a jelenlegi barátaim nem szeretik a japán konyhát, és úgy egyáltalán, nem érdekli őket az egész. Sajnos általában olyanokba futok bele, akik nagyon fiatalok hozzám képest, és csak az animéket szeretik. Én viszont korombeliekkel szeretnék találkozni, akiket érdekel a nyelv és a kultúra is. Én magam jó ideje tanulom a nyelvet, sokat olvasol Japánról, szeretem a japán konyha (egy részét),és mindemellett én is szeretem az animéket és a mangákat, szóval nem mondhatom, hogy csupán fellángolás.


Létezik olyan netes közösség, ahol találok hasonló érdeklődésű embereket? Budapest környéke jöhetne szóba egyébként. :)


23N


2016. nov. 21. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

szia.

csak egy tanács menj con-ra az egy ilyen animés/mangás/jaőános közösségi találkozó minden korosztályból vannak részt vevők.

rengeteg ilyen issmerősömvan (osztálytársak) ők is oda járnak évak óta ha jól tudom a hunexpon rendezik meg. (minden évszakban van)

na ott tuti tudsz ismerkedni, barátokat szerezni :)

2016. nov. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*japános
2016. nov. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
valamikor tanultam japánul nagyon szeretnék újra neki kezdeni,te hol tanulsz?
2016. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1-es, köszi a tanácsot, de egyedül nem megyek sokra az ismerkedéssel élőben, baromira félénj vagyok.


3-as, én a Keleti Nyelvek Iskolájában tanulok, de nem ajánlok minden tanárt onnan. Akiket én szerettem vagy jókat hallottam róluk, ők mind külföldre mentek nemrég (gondolom, nem véletlenül). Akik maradtak

2016. nov. 22. 00:41
 5/5 A kérdező kommentje:
azokat vagy nem ajánlom, vagy nem ismerem.
2016. nov. 22. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!