Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem találok soha olyan...

Miért nem találok soha olyan barátnőt akivel jól kitudnék jönni?

Figyelt kérdés
Általános iskolába mindig kifogtam az olyan barátnőket akik mindig a rosszba akartak belevinni. aztán volt egy olyan barátnőm is aki egy gazdag szülők pici lánya volt és egész nap csak arról tudott beszélni hogy milyen méreg drága órát kapott meg hogy hányszor voltak már Görögországba stb. aztán átkerültem középiskolába ott találtam egy tökéletes barátnőt akiről időközbe kiderült hogy depressziós de nem mondta el mi miatt, és azt is mondta hogy mindig szenved ha velem van(ezt konkrétan egyáltalán nem tudtam hova rakni) és egy idő után közölte velem hogy soha többet ne beszéljünk. Az utolsó barátnőm pedig hát vele jól elvagyok de nincs valami sok közös bennünk(szó szerint semmi) és vannak elég bunkó és szánalmas dolgai. Esküszöm biztos bennem van a hiba, de mit rontok el?
2016. nov. 29. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Én régebben elég rosszul éreztem magam, mert hasonló cipőben jártam. Utoljára általánosban volt sok barátom (5-6) de ahogy jött a középsuli szép lassan széthullt a társaság. Rajtuk kívül még lett 2 barátnőm de velük sem vagyok jóba már.. Bár én azért távolodtam el mindenkitől, mert volt akit barátomnak tartottam, aztán kiröhögött a hátam mögött/kibeszélt. Nem is egy. :) Meg egymás háta mögött is amiket mondtak...hát akkor döntöttem úgy, hogy köszönöm szépen, de elég volt. Gyakran tapasztalom azt is, hogy két barátnő egymás háta mögött mond olyan szép dolgokat, hogy "de gázul nézett ki, dagadt, nyomorék" stb. Ismerősöm panaszkodott nekem egyébként, ezután ugyan olyan puszipajtások voltak a csajjal...:D

Még próbálkoztam amúgy egy ideig, hátha lesz normális barátom, de feladtam. :D

Jelenleg egy barátom van, akit annak tartok.. de ez sem az, amire úgy igazán vágyom. Vannak közös témáink, meg jól kijövünk, de ha jön egy nagyobb szünet (pl 1 hónap) akkor rám se hederít még neten sem... :) Mindig magamban kerestem a hibát, de már nem is érdekel.. Bocs a novelláért. Csak tudd hogy én is melléfogok..

2016. nov. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kevés a normális ember, mert sokan estek át agymosáson. :D

Hagyják hogy a társadalom rossz példája rájuk ragadjon és követik a birkákat. Persze van kivétel.


Amúgy hány éves vagy és hova valósi?

2016. nov. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!