Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnék vele összebarátkozni...

Szeretnék vele összebarátkozni, hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban, aki nagyon szimpatikus, sok barátja van, és szívesen megismerném. Én is lány vagyok, de ne értsetek félre, nem vagyok se leszbi, se biszex, csak szeretnék barátokat szerezni. Viszont szerintem hülyén venné ki magát, ha ráírnék/odamennék hozzá, hogy szeretnék haverkodni :D Mostanában nem leszünk együtt buliban, meg sehol, max. az iskolában futunk össze. Hogyan barátkozzak össze vele?:)

2016. dec. 3. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

Én tavaly mikor végzős voltam, rámírt egy eggyel alattam lévő évfolyamba járó lány ugyanezekből az okokból. Én tökre örültem neki. :) Annyit írj neki, hogy sokszor látod a suliban, és szimpatikus meg szeretnéd ismerni.

2016. dec. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tényleg?:)

Ő is eggyel felettem jár, de nem végzős (10-11). Viszont jobban szeretnék élőben kezdeményezni, ha lehetséges:)

2016. dec. 3. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:
van aki tolakodásnak veszi az ilyen nyílt közeledést úgyhogy jól gondold meg
2016. dec. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz valamit a szívügyéről. Pl. "hallottam, hogy szoktál gitározni. Hány év gyakorlás kell ahhoz, hogy valaki rögtön el tudjon játszani egy dalt, ahogy meglátja a kottáját?" - ez most hülyén hangozhat, de a lényeg az, hogy ha a hobbiját kérdezed, vagy a kedvenc tantárgyában kérsz segítséget, az tök jó indirekt beszélgetésindító. Aztán kérdezhetsz róla is, vagy hogy van-e kedve elmenni veled valahová szórakozni.
2016. dec. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!