Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez szerelem vagy...

Szerintetek ez szerelem vagy egyszerűen csak barátság? 15/L

Figyelt kérdés
Egyik fiú osztálytársam egyben egyik legjobb barátomról nem tudom eldönteni hogy bejövök-e neki vagy barátilag szeret. Egyszer egy masik osztálytársam beszolt nekem o meg rogton dühös lett ra.  Üzenetezésnél sokszor kezdeményez, amikor elkoszonunk egymastol akkor ezeket szokta kuldeni:😘❤. Nemregen irtam neki h szeretem erre visszairt h en is téged. Persze én ezt csak barátilag  gondoltam. Korizni mentunk, megálltam a koripálya szélén és odajött elkezdett jobbról es balról kerülgetni, tök közel jött hozzám. Valamikor úgy éreztem h mindjárt megcsókol olyan közel kerültünk egymáshoz. Korizás végén megöleltük egymást és ez az ölelés olyan szokatlanul hosszú ideig tartott.

2016. dec. 5. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak jobban szereted, mint barát, ha azt mondtad neki, hogy szeretlek :D Ilyeneket azért ritkán mondanak egymásnak a barátok... De mindegyis :) Valami kezd kialakulni, hisz szimpatizáltok egymással. Érzékenyebb a srác ha vele vagy? Most nem arra gondolok, mikor dühös lett, hanem úgy általában.
2016. dec. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szeret, az a lényeg! Hogy hogyan... Mindenki mindenkit máshogyan. Mindenesetre nagyon jó, hogy barátsággal kezdődik, úgy lesz belőle szerelem, ha lesz! Máshogy nem is érdemes! :)
2016. dec. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Igen, érzékenyebb
2016. dec. 6. 23:25
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 Köszi a választ!
2016. dec. 6. 23:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Tuti valószínűleg egymáséi kell, hogy legyetek.:)
2016. dec. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Hat..nemtudom. Szoval ha osszejonnenk es szakitanank akkor az azert nehez lenne
2016. dec. 9. 23:43
 7/7 A kérdező kommentje:
Kiderult mas tetszik neki
2016. dec. 14. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!