Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mikulás ajándék csomagba kell...

Mikulás ajándék csomagba kell írni verset. A befejezésben tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Szóval ugye verset kell írni.Meg is írtam de egyszerűen a végére nem jön az ihlet.Ne kérjetek több infót mert csak befejezés kell.Köszönöm aki segít!:)

2016. dec. 6. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Az véletlenül se érdekes, hogy a vers eleje-közepe hány szótagos sorokból, a versszakok hány sorból állnak, a végrímek milyen rémképletűek a versszakokban, értem én.

Csak befejezés van. Infó nincs. Igen.

Boldog Mikulást neked is.

(Ez mondjuk lehet a vége, de inkább csak kívánság a mai napra) :D

2016. dec. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mind 3 nagyon ertelmes volt koszonom..

De oke akkor mondom.

3 versszak mind 4 versszak.

Nev van benne azt nem mondok.

Az utolso versszak utolso sora:Ki elbuvoli minden tesin.

2016. dec. 6. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem iagzán értem mi az hogy 3 versszak mind 4 versszak.. egyébként szerintem az utolsó sornak nincs értelme. vagy csak én nem látom? mellesleg el kellene küldened a teljes verset, mert nélküle elég nehéz, és nme valószínű hogy passzolna, ha csak igy látatlanban irnánk meg. ha nem akarod elküldeni oké, de azt ugye tudod hogy majd egy csomo ember fogja ugyis látni, nem? nme hiszem hogy bármi lenne benne, amit szégyelned kellene
2016. dec. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha értelmes volt a válaszom,miért töröltetted?
2016. dec. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ja én sem értem miért töröltetted:(


ki elbűvöli minden tesin

a csomagját most vígan veszi

2016. dec. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!