Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti ajánlanátok e a munkahelyet...

Mnitcikepicike kérdése:

Ti ajánlanátok e a munkahelyetekre dolgozni olyan embert, aki mindig kigúnyolja a többi haverotokat és a párotokat is kineveti, lenézi?

Figyelt kérdés
(Balhés jellemű,plusz még nem dolgozott a szakmában nem is biztos h ért hozzá,saját párját is alázza mindenki előtt)
2016. dec. 12. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
NEM.
2016. dec. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán a fenének állsz még szóba az ilyennel?
2016. dec. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Eleve SENKIT nem ajánlanék, mert utána én leszek a hibás, ha nem rendesen dolgozik.


De ilyen alakot semmi esetre sem, mert ezzel garantáltan ráfizetnék.

2016. dec. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Már miért ajánlanám?!

Pedig nálunk működik egy olyan rendszer, hogy ha te ajánlasz új embert, és felveszik, akkor is kapsz érte bónuszt, és ha ott marad fél évig, akkor utána is kapsz mégegyszer.


Ennek ellenére ilyen selejtet nem ajánlanék, mert tartanék attól, hogy rám is rossz fényt fog vetni a munkahelyen, hogy ajánlottam.

Arról nem beszélve, hogy a viselkedése alapján nem szolgált rá, hogy egy kicsi jót is tegyek vele.

Nincs az a bónusz, amiért égetném magam azzal, hogy egyáltalán ismerem...


Azt borítékolhatod, hogy ha fel is veszik, akkor is ki fogják rúgni igen gyorsan, vagy felmond, ami neked még kínosabb lesz.

2016. dec. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem. Semmilyen más szívességet se tennék meg neki, egyébként.
2016. dec. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe sem jutna ilyen embert ajánlani, azon túl, amit a többiek leírtak, már csak azért sem, mert én az ilyen embereket messzire elkerülöm, a fene sem akarna még együtt is dolgozni vele minden nap.
2016. dec. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem ajánlanám.Sőt én teljesen el is határolódnék tőle,emberileg.Elmondanám neki,hogy mik a gondok vele ! Szemtől szemben ! És azt is hozzá tenném,hogy ha látom,hogy megváltozott akkor újra tárgyaljuk ezt.
2016. dec. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóba se állnék ilyen emberrel nem hogy munkát "adjak" neki...
2016. dec. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 acelsziv ***** válasza:
100%
Az ilyen tőlem éhen is dögölhet. De amúgy is nagyon gyorsan leépítem a fajtáját.
2016. dec. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Keressen munkát egyedül, és ha pont melléd teszik be dolgozni? Egésznap halgathatod a hülyeséget, továbbá a munka társaiddal is megromolhat a viszonyod.
2016. dec. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!