Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túl szégyellős vagyok ahhoz,...

Túl szégyellős vagyok ahhoz, hogy regisztráljak a facebookra?

Figyelt kérdés

Valahogy taszít annak gondolata, hogy fű-fa idegen ember az én képeimet nézegesse, és esetleg ítélkezzen felettem, vagy akár letöltse őket és azt tegyen velük amit akar.

Titeket nem izgat az ilyesmi, nincsenek ilyen gondolataitok? Én úgy ítélem meg, hogy valamilyen szinten feltűnési viszketegség magadat feltenni az internetre. Mi a véleményetek erről? Vagy pusztán én vagyok túlságosan szégyellős? Nem vagyok tökéletes külsejű fotomodell egyébként, lehet ez is az oka? 27/F


2016. dec. 15. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs rá igényed, miért tennéd? Nem kötelező.
2016. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Fent vagyok,de kepet nem teszek fel magamrol- mar. Meg semmit. Csak beszelgetek es nezelodom.
2016. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem kötelező feltenni a fényképedet.
2016. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is fent vagyok, de se kép nincs feltöltve, se lakhely, se semmi nincs megadva. Posztolgatni meg kiírni sem szoktam semmit. Tehát csak a nevem látszik. Nem kötelező megosztani a világgal semmit.
2016. dec. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De akkor mi értelme fent lenni? Nem az a lényege, hogy mutogatod magad az ismerőseidnek (akit lehet, hogy az életben csak egyszer láttál) és még azt is tudják mekkorát kakilsz reggel, ők pedig lájkolják a fotóidat, és esetleg, ha szép nagyot termelsz reggel, akkor azt is? Ha nem ezeket teszed, akkor mi másért regisztrálna az ember oda?
2016. dec. 15. 14:56
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert egy csomo informacio csak ott elerheto.
2016. dec. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kicsit eltúlzod ezt a dolgot szerintem. Senki nem tart puskát a fejedhez, hogy tölts fel képet.

Vannak magamutogató emberek, de nem mindenki az.

Visszajelölni se kell olyat, akit nem ismersz.


Lehet ésszel is használni.

2016. dec. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valaki ilyen alpari?
2016. dec. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ne a hujjdemenő tinédzserekből induljál ki.
2016. dec. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem kötelező képet kitenni, viszont a kapcsolattartás és egyéb információk áramlása miatt ma már azért fontos az onne kapcsolat ilyen oldalakon... (pl. egyetemi tanuló- évfolyam-, stb. közösségek, akik itt osztják meg infókat, dokumentumokat, tanácsokat)
2016. dec. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!