Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem működnek a hármas...

Miért nem működnek a hármas barátságok?

Figyelt kérdés

2016. dec. 24. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem működnek ...
2016. dec. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is működnek, tapasztalat.
2016. dec. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mert a 3-ból 2 egymásra hangolódik és az az egy nem
2016. dec. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha barátság, már működik.

Nálatok x ember 3ból, nem alkalnas baráti kapcsolatra. (Szerintem 3)

2016. dec. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tenyleg nem mukodnek.

20L

2016. dec. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem működnek legalábbis én ezt tapasztalom :)
2016. dec. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is tapasztaltam,hogy nem működik,többször voltam 3as barátságban voltam kirekesztett illetve olyan ahol egy másik lány volt a kirekesztett.


Jól mondják ketten jobban egymásra hangolódnak,aztán az az egy meg próbálkozik de nem jön össze.


Ahol én voltam a kirekesztett azt tapasztaltam,hogy mivel a másik két lány közelebb lakott egymáshoz ők ketten is sokat össze jártak. Ha buszon utaztunk akkor mindig egymás mellé ültek. Én amolyan pótléknak éreztem magamat. Persze ha külön külön voltam egyikőjükkel akkor más volt. Amint 3-an rossz volt,én ki is váltam ebből.


Ahol pedig egy másik lány volt a kirekesztett ott is az történt én x-el többet találkoztam,közelebb lakott, y a szomszéd városban.


Igazából akárhogy nézzük 2-en mindig jobban egymásra találnak.


Mikor legjobb barátnőm azt mondta,hogy kéne keresnünk még egy lányt,hogy 3-an legyünk barátnők. Mondtam na ez nagyon rossz ötlet. Mondom azt is nehezen oldjuk meg,hogy ketten találkozzunk,nem még egy 3. személyhez is igazodni.Meg persze félelmem,hogy netán akár ő vagy akár én sokkal jobban kijönnék a lánnyal végül már mi nem lennénk annyira jóban,ezt nem szeretném.


Külön neki is vannak még barátnői,nekem is.

De nem kell ide 3.

2016. dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!