Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti szoktátok mondani a legjobb...

Ti szoktátok mondani a legjobb fiú barátotoknak, hogy szeretlek?

Figyelt kérdés

Mi a legjobb fiú barátommal igen, de teljesen komolyan gondoljuk, nem egy berögzült szokás, hogy irogatjuk egymásnak, hogy szeretlek, hanem tényleg komolyan, de nem vagyunk együtt és mivel kettőnkön múlik, nem is leszünk.

15/L



2016. dec. 25. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam mondani nehogy félreértés legyen. De ha nálatok ezt nem értitek félre akkor mért ne:)
2016. dec. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, már "öreg" vagyok, de a te korodban sokat mondtam a legjobb barátomnak. Ő is nekem. Egyikünk sem értette félre.


Volt, amikor elkezdett szívatni, én meg poénból besértődtem, ő meg csak röhögött. Aztán ráírta a füzetemre, hogy "azért szeretlek".

2016. dec. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sok más embernek is. ))

20f

2016. dec. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam, bár ha ti így jól érezitek magatokat szerintem rendben van, de a párkapcsolataitokban kicsit furának fog tünni.
2016. dec. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak ritkán,de szoktuk. Egyikünk sem érti félre,már régóta barátok vagyunk

19/L

2016. dec. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Lány barátomnak szoktam mondani gyakran, hogy szeretem őt. Fiúknak soha.

F

2016. dec. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az öreg székelytől a felesége kérdezte, szereti - e ?A székely válaszolt : az esküvönkön mondtam,hogy szeretlek, eés ha valozas törtenik, idöben szólok.
2017. nov. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!