Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok a Lili névről?...

Mit gondoltok a Lili névről? Ha meghalljátok akkor milyen típusú ember jut eszetekbe?

Figyelt kérdés
Szép név szerintetek? Milyen típusú emberhez illik?

2016. dec. 25. 23:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%

Szép név.

Igaz, én csak a 0-16-os korosztályból ismerek Liliket,de nagyon bájos név.

A Lilien, Lilibell változatoktól viszont feláll a hátamon a szőr.

2016. dec. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :) Láttam én is a listákat, és az utóbbi években nagyon elől van, és utcán is szoktam hallani ahogy kisgyerekeknek szólnak.

Én 20 éves vagyok, rajtam kívül 1-2 velem egykorú Lili létezéséről tudok, de őket sem ismerem, viszont idősebbel még sosem találkoztam.

2016. dec. 26. 16:09
 13/23 anonim ***** válasza:
86%
Párom is Lili 44éves. Üdv: Barnabás Az én generációban mindkét név ritka volt. Ma már a Barnabás is divat név lett. És a párom egy angyal így Liliről csak jó jut eszembe. Viszont ismerek egy velünk egyidős Lillát na ő egy szörnnyela de frász...
2016. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Semmilyen tipusú nő nem jut eszembe semmilyen névről ? Mi ez a hülyeség ? Nehogymár azért ne adjak egy nevet, mert az egyik válaszoló vagy ismerős osztálytársa ilyen névvel egy ronda vagy bunkó gyerek volt. Kit érdekel. A nevek hangzását, jelentését nézem. Ennek van értelme. A Lili egyáltalán nem tetszik. Kislánynak még aranyos, de felnőttnek nem tudnám elképzelni. Pedig nemzetközi tucatnév. Akkor már inkább Lilien vagy Lilla. Ezek felnőtt korban is vállalhatók.
2016. dec. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
46%
A mi kutyánk is Lili :D
2016. dec. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy cuki tinilány jut eszembe róla. :)
2017. jan. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a testvérem Lili, illetve teljes nevén Lilian.

Nagyon szép nő volt világ életében, (már nem a legfiatalabb, erősen középkorú) magas, karcsú, fiatalon hatalmas derékig érő hajzuhataggal, zöldesszürke szemekkel, hibátlan, finom bőrrel.

De nem csak szép, hanem, nagyon jó testvér és a végtelenségig becsületes, lelkiismeretes, jó ember.

Ezért én minden Lilihez ismeretlenül is szimpátiával viszonyulok.

Éljenek a Lilik! :)

2017. jan. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Lilienként tetszik. :)
2017. jan. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Gazell válasza:
Liliként önmagam jutok eszembe. Szóval egy lány aránytalanul hosszú lábakkal és aránytalanul nagy tehénszemekkel.
2017. jan. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
48%
Szerintem ez a név egy kisiskolás gyerekhez illik, de egy 30 éves érett nő esetében elég fura azt hallani, hogy Lili. Szóval egy kis 8 éves kislány ugrik be, ha meghallom ezt a nevet.
2017. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!