Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Utóbbi 3 évben 2 szilvesztert...

Utóbbi 3 évben 2 szilvesztert barátnőm elcseszett, félek a mostanival is ez lesz, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mikor össze barátkoztunk,legjobb barátnők lettünk akkor első szilveszterünk jó volt,unokatesója csinált házi bulit,igaz senkit nem ismertem ott,de még is nagyon jól éreztem magamat.


Aztán 2014-es szilveszternél úgy volt felmegyek hozzájuk,párja haverjaival lesz. Mi meg vagy maradunk ketten a lakásba és jön még 2 barátnője vagy házi buliba megyünk, én 18 óra fele felutaztam Pestre. 21:00 óráig minden jó volt,de belépett a párja és bár nem mondta ki szó szerint,de az volt hogy én mit keresek itt. Mert hogy úgy volt ketten szilvesztereznek,barátnőmre néztem,hogy nekem miért nem mondtad??? Azt mondtad megyünk bulizni,együtt leszünk stb. Ő ilyet nem mondott csak annyit,hogy jöjjek fel aztán meglátjuk mi lesz,mert lehet párjával szilveszterezik,mondom ha ezt mondod k...a nem jövök fel Pestre,mentem volna el másokkal,akik hívtak!!! Én,ő és párja már mindhárman veszekedtünk egymással. Aztán jött vmi közös barátjuk aki kivitt a buszvégre. Ja csak nekem 1 órát kellett várnom a buszra.Végül éjfél előtt 5 perccel értem haza! Nagyon jó volt komolyan.. 2-3 hétig nem is beszéltünk.Utána kibékültünk megbeszéltük.


Tavalyi szilveszterkor megint úgy volt,hogy együtt leszünk.

31.e délelőtt benyögi,hogy párja kifizetett egy wellnest és oda mennek szilveszterezni,mondom nem érdekel mond le velem megbeszélted,megígérted. Nem teheti meg,hogy ne menjen, amúgy se akar most bulizni,jobb lesz a wellnesbe. Egész decemberben meg azt hallgattam,hogy de jó lesz a szilveszter,megyünk bulizni. Párjával is lebeszélte,ő a haverjaival lesz.Ja persze.

Ne megint sikerült 31.én össze veszni és 2-3 hétig nem beszéltünk,majd megint kibékültünk,bár én akkor 1-2 hónapig eléggé távolságtartó voltam vele.


Na és most következik még egy szilveszter,megint azt ígérte együtt leszünk,most mentek wellnesbe párjával 3 napra, aztán a 31et mindketten barátokkal töltik. Hát már nehezen tudom elhinni az a baj. Viszont ha megint pofára esek, akkor megszakítom a barátságot ami azért gáz,mert egész évben nincs semmi baj,semmi veszekedés szinte. Max szóváltások. Erre mindig szilveszter baszódik el miatta,mert képtelen le beszélni párjával vagy képtelen nekem igazat mondani.


2016. dec. 27. 13:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben illedelmesen megköszönném a lehetőséget de másokkal mennék el idén szilvesztert ünnepelni.
2016. dec. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem azokat az embereket, akiket kétszer megpofoznak, de azért sorba állnak a harmadikért.. Ha ennyire megbízhatatlan a lány, miért nem szervezel magadnak programot külön? Miért ragaszkodsz ahhoz, hogy vele töltsd a szilvesztert, amikor annyira sem vagy fontos neki, hogy szóljon, ha változik a terv? Nem értelek, komolyan.
2016. dec. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább saját magam gondoskodnék a szilveszteri programomról.

Az utóbbi két szilveszter után meg nem is tudnám úgy igazából barátnak tekinteni, olyannak pláne nem, akire szívesen rábíznám a szórakozásom.

Megbízhatatlan és kiszámíthatatlan.

Tudod, egy barátság nem csak az év 364 napján barátság. Aki csak akkor tud barát lenni, ha épp a pasija nincs a közelben, az nem barátság.

2016. dec. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%

Ilyennel nem barátkoznék. Aki engem meghazuttol... Bár erre én háklis vagyok.


Akárhogy is, tanuljatok meg kommunikálni s sok sikert.

2016. dec. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 acelsziv ***** válasza:
100%

És hány pofont tervezel még tőle bekapni? Eleve a tavalyt is B tervvel kellett volna szervezned egy ilyen szemét bemozdulás után. Hagyd a francba és keress más bulit.

Mellesleg ha egy ilyen p csa a legjobb barátnőd akkor neked nem kellenek ellenségek.

2016. dec. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Egész évben nincs semmi probléma a barátságunkban, fontos vagyok neki, most éppen a munkámat fogja menteni,de ez hosszú. Sokat köszönhetek neki, ő is nekem. Mindig ott vagyunk egymásnak.


Csak ezek a rohadt szilveszterek sikerültek rosszul,okát nem értem,miért csinált ezt.


Az a baj már mással nem tudok elmenni sehová,szóval ha én őt lemondom,akkor itthon fogok ülni :/

2016. dec. 27. 14:24
 7/19 anonim ***** válasza:
Most ugye csak viccelsz? A 2014-es szilveszter után nem álltam volna vele szóba többé, pedig nem vagyok egy hisztis típus, de ha valaki egyértelműen tudtodra adja, hogy nem a barátod, azzal kár veszödni.
2016. dec. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Lehet így is úgy is itthon leszek aztán,nem tudom mi lesz.
2016. dec. 27. 14:26
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben én már a második szilveszteri programot is fenntartással fogadtam volna, és lett volna egy B tervem. A harmadikat meg illedelmesen megköszönném, de nem fogadnám el, mert más programom van (akkor is, ha nincs). A legnagyobb bunkóság egy vendéget kidobni éjszaka, amikor nincs normális közlekedés. És nem, két hét után sem békülnék ki, besorolnám a "kellemes társaság" kategóriába, de barátnak nem nevezném azt, akire nem lehet számítani.
2016. dec. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más barátod, ezért ez a xar barátság is jobb, mint a semmi, ezt értem, de ne mondd már, hogy tök jófej a barátnőd egész évben, csak szilveszterkor kattan be.
2016. dec. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!