Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan, aki otthon, baráti...

Van olyan, aki otthon, baráti társaság nélkül tölti a Szilvesztert?

Figyelt kérdés

Én minden jel szerint itthon leszek, nem hívtak sehova. Egyetem óta nem igazán vannak barátaim.

Ti tulajdonítatok jelentőséget ennek a napnak?


Köszönöm a válaszokat!


39F



#szilveszter #évvége #ó-év búcsúztató
2016. dec. 27. 12:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%

Mindig egyedül voltam. De nem nagy cucc a szilveszter.


Karácsony vagy szülinap egyedül rosszabb.


Egyébként nem kell, hogy hívjanak, sok helyre lehet menni.

2016. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a szilveszter rosszabb lesz egyedül, mint a karácsony volt.

A karácsony egy családi ünnep. Arról, hogy nincs családom, nem tehetek. A szilvesztert viszont az ember a barátaival tölti, ha nincs egy barátom sem, az már az én saram.

2016. dec. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%

A családdal töltöm én is.

Hát ez van...megesik sajnos :(

23 L

2016. dec. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a szilveszter is családi ünnep volt. Csak meghalt az anyukám. Pedig szívesen nézném vele a tévét.
2016. dec. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
itthon leszek. aki akar küldhet BUÉKot éjfélkor :D
2016. dec. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%

igen! otthon töltöm a szilvesztert,pihenek,elfoglalom magam,netezek,zenét hallgatok alszok!


Nem tulajdonítok ennek a napnak jelentőséget,sokkal szebb és fontosabb a karácsonyi ünnep. 30N

2016. dec. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
Talán kiskamaszként töltöttem utoljára baráti társaságban ezt az estét/éjszakát. Felnőttként mindig a családommal, de válás után 2 évig egyedül voltam. Ittam egy pohár bort, tv-t néztem, zenét hallgattam, vettem egy forró fürdőt, elgondolkodtam az életemen aztán 11 körül kidőltem.
2016. dec. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%

Igen. Számomra karácsony/szilveszter olyan mint egy átlagos nap.


30/F

2016. dec. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
63%

Egyiket akkori pipám kitisztításával töltöttem. Mire észrevettem, negyed 1 volt.

Annyi jelentősséget, mit megérdemel. Mások hozzáállása miatt használom ki. De nekem saját szülinapom is csak egy nap.

20f

2016. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 BlodDrunk ***** válasza:
75%

Egyedül el nem tudnám képzelni otthon,amióta van párom azóta általában kettesben vagyunk éjfélig,utána csatlakozunk a baráti körhöz aztán hajnalig,régebben amikor suliba jártam,nem volt barátnőm,volt hogy délelőtt már pálinkáztunk:D


Hozzátartozik,hogy alapból is társasági ember vagyok szóval szinte minden nap megyek valahova ismerősökkel kávé,mozi,színház,kirándulni,biciklizni akármi csak pörgés legyen.


21/F

2016. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!