Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem érzed azt, hogy a Face...

Nem érzed azt, hogy a Face ismerősök 80%-nak a törlése semmit nem jelent?

Figyelt kérdés
Nem beszélsz velük, nem fontos emberek az életedben, csak kölcsönösen begyűjtötték egymást, hogy nekem is sok száz van. Néha lájk, de minek? Szemét az egész.
2016. dec. 31. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
eddigi tapasztalataim szerint a facebook inkább megöli mintsem elmélyíti a személyes kapcsolatokat
2016. dec. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A 80%-kal szerencsès vagy.Nekem kb. 400 van, de mivel idegesítőek folyamatosan törlök 1-2-t.Igazából nálam kb 5% maradna meg, aki közeli ismerős, barát, rokon és nem idegesítő.
2016. dec. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem akartam drasztikus lenni, kb. 15 ember van, aki tényleg fontos,a többi fel sem tűnne, ha eltűnne, csak nyomatják a hülye dolgokat :(
2016. dec. 31. 16:58
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

Ez teljesen így van, én is ezt tapasztalom hellyel-közzel.

A másik dolog, ami elég nevetséges, hogy sok ember azzal foglalkozik, hogy "jaj most mit gondolhat xy, mert nem lájkolta a képem/bejegyzésem...", más szóval teljesen irreális, hogy a facebook egyfajta értékmérő lett az évek alatt.

2016. dec. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem senki ne magyarázza meg, hogy 600 emberrel tart kapcsolatot :) Ha csak nem valamilyen reklám cégnél dolgozik. És ez a másik, sok ismerősöm a privát vonalat a cége gagyi reklámjának tartja fent.
2016. dec. 31. 17:01
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyet étrek veled. Nekem egyébként se volt sok ismerősöm, de akikkel soha nem beszéltem azokat kitöröltem.
2016. dec. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akár kitörölhetnék egy az egyben mindenkit és nem vátoztatna szinte semmit. Kivéve ha valaki mást, akit kitöröltem zavarna ez, de az esetek nagy részében ilyen szempontból sem változtatna szinte semmin.
2016. dec. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én meg újrareggeltem, de megint gyűlik a szám, és törlök, csak nagyon nehéz, mert illedelmes vagyok, egy felkérést visszautasítani.
2016. dec. 31. 17:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömet sem azért jelöltem be/vissza, hogy több ismerősöm legyen, de mindenki magából indul ki. :-)
2016. dec. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pár éve elgondolkoztam ezen, leültem a facebook elé és kitöröltem az ismerőseim nagy részét, akikkel nem beszéltem már legalább egy éve egyáltalán és már nem vagyunk egymás életében. Szerintem is teljesen felesleges, hogy ott legyenek azok, akikkel nem tartja az ember a kapcsolatot, hiszen igazából marhára nem vagyunk kíváncsiak egymás életére, ha azok lennénk, nem szakadt volna meg a kapcsolat :D Azóta azt csinálom, hogy ha látok egy szülinapi értesítést valaki olyantól, akivel már annyira nem vagyunk beszélőviszonban, hogy felköszönteni is képmutatás lenne, törlöm őket. Nekem bevált :)
2016. dec. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!