Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én annyira szeretem őt! Miért...

Én annyira szeretem őt! Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú BARÁTOM(nem járunk,de nem is akarunk) nagyon jól ismerem.. Szeretem őt és allítólag ő is szeret engem.. Nagyon sokat segítettem neki amikor lelki fájdalmak nehezítették az életét. Ő is segített nekem. De mióta elkezödött a suli azóta teljesen más.. Mindig arra hagyatkozik,hogy mennie kell. Sose ír, ha írok akkor is nagyon nehezen ír vissza. Megkérdeztem,hogy utál-e a válasz természetesen nem volt. De én úgy veszem észre,hogy valami nem stimmt. Sokat tanul. De amikor fennt van interneten önszántából nem ír.. Utál? Vagy a haverjai telebeszélték a fejét a hülyeségeikkel? Vagy miért csinálja?

2017. jan. 2. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nyáron több lehetett a szabadideje, unatkozott, ezért jól esett neki, hogy van kivel dumálnia, van kinek panaszkodni, suli után csökkent a szabadideje, így most minden mást eléd helyezett.
2017. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, megérezte, hogy esetleg többet is akarnál tőle, minthogy csak barátok legyetek (szerelem) és ettől valamiért megijedt.
2017. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem járnék vele..Barátilag értettem,hogy nagyon szeretem. Nem vagyok belé szerelmes.
2017. jan. 3. 05:24
 4/5 anonim válasza:
Szerintem azért mert vannak olyan barátai, akik nem szeretik a lányokat és ezek a személyek tele beszélik a fejét hülyeségekkel! Ha már elfelejtetted, és már nem érdekel, akkor bosszuld meg, hogy te kedvesen foglalkoztál vele, ő meg semmit se tett érted! Olvasd el a sith kódot, és élj aszerint! Ezt tettem én is! >:)
2017. jan. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ilyen van, és még lesz is. ez volt az első ilyen eset az életedben, de ez úgymond "normális" dolog. nem mindenki marad örök barát, még ha mégoly közel álltatok is egymáshoz. bizonyos emberek le fognak pattintani, akármilyen jóban is voltatok valaha. ilyen az élet. keress új barátokat, még ha nehéz is ezt elfogadni. nem tesz jót az önbizalomnak, ha egyoldalú egy barátság.
2017. febr. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!