Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kérhetnék ballagásra?...

Mit kérhetnék ballagásra? (18/F) (Többi lenn)

Figyelt kérdés

Idén fogok elballagni gimnáziumból, de ötletem sincs mit kérhetnék rokonaimtól.

Meghallgatnék mindenféle ötletet.

Válaszokat előre köszönöm :)



2017. jan. 8. 10:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

Autót, ha van jogsid..ha nincs jogsid, akkor jogsit és esetleg autót.

Különböző számítástechnikai eszközöket, telefon, tablet, laptop (továbbtanulás esetén inkább laptop)

Külföldi országba történő nyaralás kifizetése, különböző fesztiválra történő bérlet megvétele, vagy az ezekre szánt pénzösszeg átadása...

Ja most esett le, azt nem is írtad, hogy mekkora anyagi értékekben gondolkodjunk, ezek számtalan variációja van még, illetve ha nem állnak rendelkezésre ilyen anyagi hátterek, akkor egy jó családi ebéd, és kész.

2017. jan. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kérj utazást. Vagyis, hogy fizessenek ki neked egy külföldi utazást.
2017. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
22%
kötelet..
2017. jan. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Miért is kell ballagásra kérni valamit? Az a személyes ügyed, hogy elballagsz.

Anyagias egy világ ez, hallod.


De, ha "muszáj", akkor pl. a következő évi tandíjat vagy éppen a nyelvvizsgához szükséges anyagiakat állják.

2017. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kérj mindenkitől pénzt és ajáld fel, akár a rokonságodban, környezetedben lévő családnak, akik nálad sokkal rosszabb körülmények között élnek!
2017. jan. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Akármit kapsz örülj neki!Ha kicsi ha nagy dolog.

De ezt a "mit kérjek dolgot" felejtsd el mert tényleg gáz.Nem papolni akarok de legyél kicsit szerényebb :)

21/f

2017. jan. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utazás, pénz, befektetés, arany! A legjobb lehetőségek! Mind érték-, vagy emlékálló! ;)
2017. jan. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem se kérj konkrét dolgot, hanem majd adnak, amit akarnak. általában aranynyakláncot, karkötőt, márkásabb órát, pénzt szoktak... én meglepetésnek jobban örültem... Szüleidtől meg megkapod az öltönyt, egész rokonságnak az ebéd, pia, stb... de ha ezenkívül még akarnak adni, akkor egy jobb laptopot kérj, egyetemen nagy hasznát veszed. ha meg gazdagok vagytok,tök mindegy, mit kérsz, mert bármikor megkaphatsz mindent.
2017. jan. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Miért kell kérni? Komolyan nem értem a mai fiatalság, miért nem tud örülni annak, hogy a szülei felnevelték, ruháztatták, etették.


Én sose kértem semmit a szüleimtől, mivel nem voltunk gazdagok se jómódúak, sőt ballagáskor még a virágcsokor rendelését is lemondattam velük helyette egy szál szegfűt kértem és sok osztálytársam, azt mondta de jó neked, hogy nem kell cipelni a sok csokrot. És egyáltalán nem bántam meg...


Kaptam egyébként 5000Ft ott, de semmit nem éreztem.

2017. jan. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 A mai fiatalok már nem úgy nőnek fel mint mi. Én is 43 vagyok, de tudom hogy a korunkbeli ajándékok a mai fiataloknak már semmit sem érnek, DE NINCS IS EZZEL BAJ! Az egy más világ volt, másnak vagy kevesebbnek is tudtunk örülni, de azóta nagyot fordult a világ! Én sen kaptam , csak egy szál rózsát, (mert akkor ennyire tellett) de a lányom vagy az unokám ballagására nem fogok egy szál rózsával odaállítani, ha többet is adhatok! ;)
2017. jan. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!