Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találok egy olyan lányt...

Hol találok egy olyan lányt aki barátkozna egy meleg fiúval?

Figyelt kérdés
2017. jan. 13. 08:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Èn speciel bárkivel barátkozok,a nemi identitás is mindegy:)

23L

2017. jan. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Bárhol. Én nem vagyok se meleg, se lány, de eddig úgy tudtam, hogy a "barátság" nem engedi meg magának azt a luxust, hogy szelektáljon a nemek és orientációjuk között.
2017. jan. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is itt vagyok, én kedvelem a meleg fiúkat, szívesen barátkozom velük. 16/L
2017. jan. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Bárhol.:o
2017. jan. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem sincs semmi előítéletem. :)


30/N

2017. jan. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok lany sajnos ma kb kiegeszitonek hasznalja a meleg baratokat,mert ez annyira "trendi" a szemukben. Nem egy ilyet ismerek.

Viszonylag sok meleg fiu van az ismerettsegi koromben,de ketton kivul forog a gyomrom az osszestol. Nem a nemi identitasuk a problema,hanem az allando kavarasuk,ketszinuseguk,felszinesseguk es hatalmas egojuk. Ok tipikusan azok az emberek,akiknek a shoppingolason es a pasizason kivul nincs is mas temajuk. Azonban ismerek olyan meleg sracot is,akit a muveszetek es a politika erdekel,es emellett nagyon aranyos,remek ember,tehat nyilvan ebben a kerdesben sem lehet altalanositani.

2017. jan. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Nekem nyugodtan írhatsz, bírom a meleg fiúkat, érdekel is ez a téma.

Ráadásul nincsenek barátaim :P

2017. jan. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Oh ez a kérdés de drága! Én nagy támogatója vagyok az LMBT közösségnek, és mivel a művész/média világban voltam/vagyok sok meleg barátom van. Imádnivalóak! Ha rólad van szó, írj bátran. ;) legolas0121@gmail.com
2017. jan. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem minden normális lány barátkozik meleg fiúkkal, mert a normális lányok tudják, hogy nem attól jó barát valaki, hogy meleg vagy hetero. Meg elvileg azt is tudja, hogy egy igazán "biztonságos" barátság születhet belőle, mert nem fenyeget az a veszély, hogy valamelyik fél többet akarna. A nem normálisakkal meg ugyebár fölösleges barátkozni...


Nekem van 1-2 meleg ismerősöm (na nem a plázajáró fajtából), és mindegyiket intelligens, kedves, szórakoztató személyiségnek tartom. Szerintem azáltal, hgoy valaki ezt őszintén felvállalja, (és nem csak kitalálja magának, hgoy ő most meleg) az erős jellemre és egészséges önbizalomra utal, ami pozitív. Én speciel ezért is szeretem a meleg ismerőseimet.


27 L

2017. jan. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én pl nemrég szakítottam meg a kapcsolatom egy pasiról pasira járó meleggel a kapcsolatot, de magukkal a melegekkel semmi problémám szóval ha gondolod irhatsz. 19L
2017. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!