Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha csak nyávognak nekem az...

Ha csak nyávognak nekem az ismerőseim, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Biztos sokan vannak úgy, ahogy mostanában én: Az ismerőseim sosem keresnek, de ha én keresem őket, csak nyávognak. Ott kezdődik, hogy inkább ismerőseim, mint barátaim vannak, akikkel pár havonta összejövünk bulizni. Ott jó arc vagyok, én vagyok a vicces, mindenkihez van jó szavam, én megyek körbe stb, de bulin kívül senki sem keres, érdeklődik irántam. Ha én keresek meg mást, akkor az a beszélgetés hamar lemegy, vagy nyafognak nekem, amikor totál nem azért kerestem fel. Vagy régi ismerősökkel próbálok beszélni, az sem vezet több eredményre. Olyan feleslegesnek érzem, hogy mindig én menjek más után. Van egy haverom ezer éve, ő lassan már csak nyafogni tud nekem, minden beszélgetésünket nyafogással kezdi. Ilyenkor meghallgatom, tanácsot adok, de már zavar, hogy csak ez megy. Ha meg nekem lenne valami, semmi együttérzés, max egy kezemen megszámolom hányszor. A legrosszabb, hogy velem állandóan depizni akar és beb*szni... Akármit csinálunk, ő inni akar és depizni. Már ott tartok, hogy lassan kerülöm és inkább egyedül döglök otthon, mert lehúzónak érzem. Én mostanában minden téren padlón vagyok, de nem fogom ezt másokra terhelni, mert nem azért beszélgetek másokkal, hanem azért, hogy addig se gondoljak a saját bajaimra.


Olyan rossz érzés, nincs más lehetőségem emberekkel kapcsolatba lépni, csak ez az egy ember, de olyan érzés, mintha valamiért kerülnének direkt. Pedig próbálok normális lenni. Nem balhézok, humoros vagyok, nem beszélek ki mást stb. Mostani ismerősi körömben pedig van, hogy fúrják egymást, sőt, XY miatt páran ki is estek mert neki baja volt vele. Folyamatos drámázás, ez meg nem az én műfajom.


Ti mit tennétek ha ilyen helyzetben lennétek?


2017. jan. 13. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Itt az ideje új barátokat szerezni.
2017. jan. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tarts azzal a pár emberrel akik kiestek.
2017. jan. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát, az a pár kiesett ember csaj. Én meg pasiként... meg nem is keresnek, ők is csak sírnak. Max néha bulizni jó velük, de mást nem igen lehet.
2017. jan. 13. 13:20
 4/11 anonim ***** válasza:
Keresd a kiesett csajokat. Gondolom azért jártak el veletek, mert néhányotokat normálisnak éreztek. Csak megunták azt, hogy még a normálisabbak is a férfiatlan hülye haverjaik panaszkodását hallgatták, meg velük berúgtak.
2017. jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát... Keress más fajba tartozó barátokat is, nem csak macskákat. A kutyák például nem nyávognak, ugatnak. Í

De a legjobbak a rókák, mert azok ki tudja mit mondanak... :P

2017. jan. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4.

nem. Azért estek ki mert a haveri körben lévő csajokkal összevesztek. De velük nem lehet a bulikázáson, beb*száson kívül mást csinálni.

2017. jan. 13. 14:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyávogj vissza, és játsszatok cicásat!
2017. jan. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az ember, ha valakit igazi barátjának tekint, akkor feltételezheti, hogy annak mindent elmondhat. Az élet nem habostorta és az ember örül, ha van egy barátja, akire számíthat. Ha én azt érezném a legjobb barátom már tényleg csak mindig panaszkodik, leülnék vele beszélni, hogy ne haragudj, értem a problémáid, de picit engedjük már el magunkat, mert az elmúlt időszakban semmi egyébről nem esett szó. Ugyanígy ha nekem problémám van, akkor nem esik nehezemre elmondani a barátaimnak. Ezért vannak.


Ha a bulikban állandóan mindenkihez csapódsz, akkor az azt jelenti mindenkihez tartozol, de senkihez se igazán. Azért nem keresnek gondolom, mert nem érzik azt, hogy te is a társaság szerves része vagy, hiszen mindig ide-oda csapódsz mindenkihez.


Ha viszont ezek mind csak haverok és tényleg csak idegesítenek, akkor engedd el őket. Ha nem kötődsz hozzájuk érzelmileg, akkor minek vagy önkéntes lelkiszemetes?

2017. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Minden ismerősöd macskának érzi magát?
2017. jan. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de csak ha velem beszél...
2017. jan. 15. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!