Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja velem mindenki...

Miért csinálja velem mindenki ezt? 17 l

Figyelt kérdés

Az van, hogy már nem egy barátnőm csinálta velem azt hogy ő mellettem össze barátkozott egy más lánnyal is, aki így hàt jőtt hozzánk harmadiknak.

Ez is régebben éppen eléggé zavart.

De màr úgy van, hogy akiket nem barátaimnak tartok az osztályomból csak haveroknak, sulin kívül nem is találkozunk. És azt csinálja akivel jobba vagyok (vagyis én hamarabb lettem vele jóba mint a másik csaj), hogy annak lesi minden kívánságát, mindig ahhoz beszél csak. Engem meg folyton beéget pl fb-on, vagy a folyosón a suliba.

Egyèbkènt olyan a "barátből" hogy mindenkit imád beégetni, de velem szemben meg meri tenni és meg is teszi. Viszont a másik "barátnőnkel" nem csinàlja ezt.

Én akarok menni pl büfébe ahhoz nincs kedve, de ha a másik akar menni vele akkor vígan elkíséri akármikor.

Viszont amikor ő akar menni akkor engem kér meg, hogy menjek el vele, mert tudja, hogy a másik "barátnőnk" nem megy el vele.

Bocsi ha nem értitek, tök bonyolult.

Az a lényeg, hogy mit csináljak, hogy tekintsen engem is egyenlő félnek az első barátnőm mint a másodikat? Mit tegyek, hogy engem ne csak kihasznàlni akarjon meg beégetni?

(Amúgy nem akkora barátnőim hogy nagyon a szívemre vegyem a dolgot, csak hàt még komolyabb barátnőim is ezt csináltàk velem. Végül ők ketten maradtak, engem meg egyedül hagytak)

Mi a baj velem?

Pedig próbàlok benne lenni a buliban, beszélgetni, érdeklődni felőlük, stb 🙁



2017. jan. 16. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Nekem sincsenek baratnoim, pont ezek miatt.
2017. jan. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tudod, ha mindig a nyakukon akarsz lógni, akkor természetesnek veszik a jelenléted, és az ember meg olyan, hogy mindig az kell, ami nincs, vagy kevésbé van meg.

Én is mindig ezzel szívom be, de most már nem izgat, csak azok felé érdeklődök, akik felém is szoktak. Kb tényleg nagyon leszűkíti a baráti kört, de így csak az marad, aki számít.

2017. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi a gond?

Te vagy a szamár!

Ne sértődj meg. Ugye ismered a mondást?

"Ha nincs ló akkor jó a szamár is". Nos a te helyzetedben te vagy a szamár.

Azért csinálják veled, mert hagyod hogy ezt csinálják veled. Eleve milyen barátnő az aki beéget téged, aki megaláz? Kell neked ez? Ezek szerint igen. Akkor miért panaszkodsz?

Ha nem akarod, hogy így viselkedjenek veled, akkor legyél "ló" és ne szamár. Az ilyen barátnőket el kell felejteni , nem foglalkozni velük. Ha kér, hogy kísérd el, akkor nyugodtan lehet nemet mondani. Még mindig jobb ha nincs barátnő, mint egy olyan barátnő aki kihasznál. Ezt csakis magadnak köszönheted..

2017. jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor is ne ugralj arra, amit mondanak. Ne hivd el bufebe, es, ha o hiv, es nem akarsz menni, akkor ne menj. Magyarul legyel onallo, onallo gondolatokkal. Azt nem tudom, hogy mivel "eget be" a feszbukkon, de ha ezt teszi, akkor mondjuk mondd el neki, hogy ne csinalja, mert baromira nem tetszik neked, es ha megis csinalja, akkor nyalja ki. De a legfongosabb komolyan az, hogy ne "csicskazz" neki. Csinald a dolgokat ugy, ahogy neked tetszenek, es ha partner ebben akkor jo, ha pedig nem, teged az sem vag foldhoz.
2017. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazából padtársak vagyunk azzal aki mindig beéget, meg mást is be szokott igen gyakran szóval nem is az. Csak hàt a másikra meg kb "felnéz" velem meg ezt csinálja?

Én is szoktam neki nemet mondani. De egy ideig pont azért nem mondtam, hogy én legyek az akivel jobba van. Meg általában leállok a nagy kedvességgel ha valaki nem viszonozza..

Sajnos én mindig ilyen "barátokat" fogok ki. Lányokkal így vagyok. Úgy érzem fiúkkal talán jobban el lennék, de ők meg nem barátkozni szeretnének soha 😕

2017. jan. 16. 17:22
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom így hogy lesznek barátaim?
2017. jan. 16. 17:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Még csak 17 éves vagy, úgyis nemsokára vége a sulinak, aztán lesz más környezet, ahol lesznek új emberek. A jelenlegiekkel talán már nem érdemes kezdeni semmit, majd lesznek új helyzetben. És nem csak iskolán belül lehet barátkozni.
2017. jan. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Firedoom ***** válasza:

Sok mindent nem tehetsz. Velem altalanosban tortent ugyan ez es a vegen kinomban megszakitottam veluk minden kapcsolatot. Szerintem nekik nem nagyon hianyzok, de legalabb azota talaltam olyanokat akiknek igen

Merlegeld, hogy megeri e ez a jatek, de akarhogy dontesz probalj ismerkedni masokkal is. Akar iskolan kivulrol akar mas osztalyokbol

2017. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!