Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ez ha én érdeklődök...

Miért van ez ha én érdeklődök mások után akkor mindenki beszél de ha én beszélek magamról vagy ami velem kapcsolatos akkor hallgatás van?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetne ezt a hibát kijavítanom?

Ismét kérdezzek másokról, vagy várjam meg hogy lesz e reakció?



2015. jan. 23. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez egyszerűen annak tudható be, hogy téged őszintén érdekel, hogy mi van a másikkal, de mások leszarják, mi van veled. Én is folyton így járok. Ezekből az emberekből lesz olyan, aki előszeretettel keres, ha segítség kell neki, vagy ha csak ki akarja beszélni magát, de ha te leszel szarban akkor poooooont nem tud segíteni, mert halaszthatatlan dolga akadt. Meghalt az aranyhala, vagy egyéb elmés kifogások. Keress olyat, aki válaszol is valamit, ha kiöntöd neki a lelked. Van olyan, bármilyen hihetetlen is. :)
2015. jan. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert az emberek többségét nem érdekli a mások panaszáradata, de a sajátjától szeret megszabadulni, perzse vannak olyanok is.
2015. jan. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van erre egy tuti megoldás. Keress valamit az életében, amivel kapcsolatban van mondanivalód. Dícsérd meg például, vagy érezz együtt vele, aztán hasonlítsd a te helyzetedhez. Az emberek imádnak hasonlítgatni. Imádják, ha dícsérik őket. Ezzel kaput nyitsz hozzá és jogot vásárolsz a véleményéhez.
2015. jan. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az ilyen embereket leépítem
2015. jan. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Unalmasak a sztorijaid?
2015. jan. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!