Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha otthonülő vagyok, hol...

Ha otthonülő vagyok, hol találhatok otthonülő barátokat?

Figyelt kérdés
Magamból kiindulva nem járok sehova. Hol lehet otthonülő barátokat találni? Fórumokat nem ismerek.
2017. jan. 17. 13:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Kérdező,korod?
2017. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
milyen sok ember keresik itt barátokat:)
2017. jan. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
hiába, ha csak ide tudják kiírni, de visszaírni már luxus szinte mindenkinek, főleg a kérdezőnek..... 26F
2017. jan. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Utolsó! Na én ezért nem írok már itt senkinek privátot. Ha meg esetleg valaki nekem ír akkor azt gyorsan lezárom...
2017. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Kérdező, mi a hobbid? Mit szeretsz csinálni? Esetleg ahhoz kapcsolódó felületen (fórum, oldal, csoport) próbálkozhatnál.

Magamból kiindulva: írok, erre vannak felületek. Rajzolok, arra ott a Tumblr. Játszom, arra az in-game felület meg a játékos csoportok. Soroljam még? Ugyanolyan otthonülő vagyok, mint te, de vannak ismerőseim, barátaim, és tízéves korom óta mindet(!) online ismertem meg.


20/N

2017. jan. 21. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!