Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol, milyen közegben találhato...

Hol, milyen közegben találhatok ilyen barátokat?

Figyelt kérdés

Nem sok barátom van, mert az átlagtól nagyon különbözik az én érdeklődésem. Átlagos családba születtem egy kisvárosba. Érdekel, hogy hogyan lehetne meggazdagodni. Érdekelnek a tudományok, a történelem, az új kutatásokról is szívesen elcsevegek. Az értelmiségi dolgok is vonzanak. A matematikával sincs semmi bajom. Nem szeretek diszkóba járni mert nem az én világom, nem érdekelnek a celebek, a valóvilág, az édes élet és ehhez hasonlók. De nagy dumás vagyok, soha nem voltam visszahúzódó, kipróbáltam már dolgokat, van barátnőm, dohányzom. Úgy érzem ez a kér világ között örlődöm. Középiskola vége felé járok, az osztálytársaimmal sem mindig jövök ki jól, főleg azokkal akiknek anyuci és apuci mindent alájuk rak és semmi nem érdekli őket és azt hiszik minden ilyen egyszerű az életben. Szeretem a rap zenét, külföldit is, de főleg magyart. Killakikitt, Mike Mykanic, Antal&Day stb.

Már régóta gondolkozom rajta, de nem tudom hol találhatnék hasonló érdkelődési körű embert találni, aki sem egyik, sem másik oldalhoz nem tartozik. Sem csak a buli, meg a drog meg a leszarok mindent elvet követi, de nem is csak a tanulásba van belebetegedve.

Szerintetek?


2016. okt. 31. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Te nem barátot keresel, te olyan embert keresel aki a te elképzelésed szerint él. ("hasonló érdkelődési körű embert találni, aki sem egyik, sem másik oldalhoz nem tartozik")
2016. okt. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért? Ha nem egy érdeklődési körünk van akkor hogyan jönnénk ki? :)
2016. okt. 31. 10:46
 3/3 anonim válasza:
Jó, ha vannak közös dolgok az emberekben, lehet egy barátság kezdete, de nem az alapja. :) Az,hogy arról beszélgetsz valakivel, ami téged érdekel és vonz, az nem lesz feltétlenül barátság.
2016. nov. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!