Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, veletek hogyan viszelk...

Lányok, veletek hogyan viszelkedik a legjobb fiú barátotok?

Figyelt kérdés

Mióta ismeritek és honnan?

Nem éreztétek soha úgy hogy többet akarna tőletek?

Ha van barátnője akkor ő hogy viszonyul a kapcsolatotokhoz?

Szokott olyanokat csinálni mint ha te lennél a barátnője?

Mennyit beszéltek egy nap és mennyit találkoztok pl egy héten?

Nem féltetek tőle hogy ő mást akarna mint barátságot, és ha nem kapja meg akkor tovább áll?

Miből érzitek azt, hogy nagyon jóban vagytok?

Köszönöm a válaszokat :)


2017. jan. 18. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Középsuliból, 15 éve ismerem.

Nem éreztem úgy, és nem is fogom, mert meleg. :)

Van barátja, vele is jóban vagyok.

Hát, ölelgetés, puszi megvan, egymás ölében fekvés szintén.. De nem azért, mert többet érezne irántam.

Ha nem is naponta, de kétnaponta beszélünk. Ha elfoglaltak vagyunk munka, vagy bármi más miatt, természetesen nem tartjuk fel egymást. Sajnos találkozni nem tudunk sokszor, inkább télen van időnk egymásra (mint pl. most).

Nem féltem tőle. :D

Befejezzük egymás mondatait, hogy mindig ott vagyunk és segítünk a másiknak, megosztjuk egymással a titkainkat, amiket másokkal nem merünk.. Elfogadjuk egymást, bíztatjuk és kitartunk mellette.

2017. jan. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

6 éve ismerem, gimiben volt az osztálytársam.

Nem, mert már jártunk több mint 2 évig, ő is tisztában van vele, hogy nem működne. Amikor megismertük egymást évekig nem is beszéltünk, aztán amikor jóban lettünk akkor már éreztem hogy többet akarna, én is többet akartam, szóval összejöttünk:D

Nincs barátnője, amióta szakítottunk nem is volt, de kíváncsi leszek.

Most már nem, de ez azt hiszem egyértelmű:D

Összesen nem tudom, változó, amikor van időnk akkor válaszolunk a másiknak. Ritkán szoktunk találkozni, legutóbb karácsony előtt találkoztunk.

Nem félek tőle:D

Ezt elég hosszú kifejteni, az a 2 év hozzátesz, meg az is hogy szakítás után is barátok maradtunk. Nagyon jól ismerjük egymást, mindig számíthatunk a másikra.

2017. jan. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Mióta ismeritek és honnan? - 13 éve ismerjük egymást, még középiskolás korunkban barátkoztunk össze.


2. Nem éreztétek soha úgy hogy többet akarna tőletek? - Nem, soha. Ha bármikor ilyet éreztem volna, leültünk volna megbeszélni és ha kiderült volna, hogy többet érez, akkor nem lennénk barátok.


3. Ha van barátnője akkor ő hogy viszonyul a kapcsolatotokhoz? - Kedveljük egymás párjait, mindketten elítéljük a féltékenységet és birtoklást, szóval nem lenne olyan párunk, akit zavarhatna :) Na meg nincs is miért féltékenynek lenni, soha nem tekintettünk egymásra "úgy".


4. Szokott olyanokat csinálni mint ha te lennél a barátnője? - Nem, soha, nálam ez nem fér bele a barátságba. Neked a barátnőid szoktak úgy viselkedni, mintha egy pár lennétek? Na ugye, ez tök ugyanolyan, nemtől teljesen független dolog.


5. Mennyit beszéltek egy nap és mennyit találkoztok pl egy héten? - Amikor egy városban éltünk sem beszéltünk naponta, hetente-kéthetente szerveztünk programot, általában a baráti társaságunkkal, vagy csak úgy ketten is. Most külön országban élünk, évente 2x találkozuk, havi egyszer pár órát Skypeolunk - mint ahogy a többi barátommal, barátnőmmel, egy barátnőm van csak, akivel ennél jóval gyakrabban tudjuk összehozni.


6. Nem féltetek tőle hogy ő mást akarna mint barátságot, és ha nem kapja meg akkor tovább áll? - Nem, ha ilyentől félnem kéne, az megint nem lenne barátság.


7. Miből érzitek azt, hogy nagyon jóban vagytok? - Ahogy a többi barátommal/barátnőmmel is: tartalmas beszélgetések, közös érdeklődések, tisztelet, bizalom, baráti szeretet és az, hogy bármikor, bármiben számíthatunk egymásra.

2017. jan. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!