Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek hány barátotok van?

Nektek hány barátotok van?

Figyelt kérdés
Általában hetente hányszor találkoztok a barátaitokkal,ill. Ismerőseitekkel? Mit szoktatok csinálni? Mit csináltok akkor, ha több barátotok vagy ismerőseitek van, függetlenül egymástól hogy osszátok be az időtöket általában?
2017. jan. 22. 20:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nekem 4db van, évente 1-2x találkozunk, tudom, h nem sok idő, de ennyire van igényem
2017. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

1 igaz barátnőm van, vele hetente találkozunk. Teázni, kávézni ülünk be leggyakrabban, de sok mást is csinálunk.

Van egy 10 fős baráti/haveri köröm a gimiből. Mióta egyetemre járunk, nagy átlagban havonta 1-2 alkalommal futunk össze. Leginkább sörözünk, de túrázni is szoktunk járni.

Szinte naponta chatelek mindnyájukkal.

2017. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem molekulanyj barataim vannak ( 6*10^23😂)
2017. jan. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem 2 igaz barátnőm van akikkel 1-2 havonta tudok találkozni. (dolgoznak és emiatt nehezebb megoldani)

Rajtuk kívűl még van pár ismerősöm akikkel ennél is ritkábban találkozom.


Ha találkozunk beülünk sütizni vagy moziba megyünk vagy csak beszélgetünk.


25/L

2017. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nulla. 21/L
2017. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A valóságban egy sem, mert képtelen vagyok kapcsolatokat kialakítani. Itt neten meg van 2. Velük elég sokat beszélek. Ők a lelki támaszaim. 16/L
2017. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

4. Évente 3-4 alkalommal találkozunk, mert mindenki dolgozik és mindenki máshol. Facen tartjuk a kapcsolatot csoportos beszélgetésben.

23f

2017. jan. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kettő akikért azt mondom tűzbe tenném a kezem és ők is fordítva, 1 lány (21) egy srác (18).


A lánnyal együtt nőttem fel és volt 1 éves kapcsolatunk is együtt.

Sokszor komolyabb, mélyebb dolgokat megosztunk egymással, kitárgyaljuk egymás szexuális életét stb.

Hiába van párom, néha mégis ilyen se veled, se nélküled kapcsolatnak érzem ezt.

Szinte napi szinten találkozom a lánnyal, a fiúval olyan heti 1x 2x.


Van még több haver/ismerős akikkel többször lógok, leugrunk edzeni, megiszunk egy két sört, hétvégén bulizunk stb. de kb ennyi.


20 f

2017. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nulla :)

25F

2017. jan. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sajnos egy sem. Eddig úgy éreztem hogy 3 is van,de nem, sajnos nem igaz barátok. :(
2017. jan. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!