Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bonyolultabb kérdéssel fordulo...

Bonyolultabb kérdéssel fordulok hozzátok. Nektek hány igaz barátotok van akire mindig számíthattok és mennyi ugymond haver? Többi lent.

Figyelt kérdés
Senki ne értse félre tudom, hogy nem a mennyiség hanem a minőség számít..csak mostanság sokszor azt érzem nincsen senkim főleg akkor hogyha valakivel éppen összeveszek mégha az nem a barátom is. Szóval nektek ezek hogy vannak? Nyugtassatok meg valamivel kérlek mert ez az érzés régóta van. Gyülölködő kommenteket nem szeretnék!

2014. márc. 23. 14:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

ha fiatal vagy, ne ess kétségbe, ahogy az ember érik, és tapasztalja a világ dolgait, úgy összeállnak a fejében ezek a kérdések, és rájön mi alapján számít valaki igaz barátnak, és ki havernak.


mondjuk én sosem estem abba a csapdába mint sok ismerősöm hogy akárkit barátnak nevezett, akivel már 2nél több mondatot beszélt.

nálam onnantól barát valaki, ha bizonyított, és kölcsönösen számíthatunk egymásra.


2-3 igaz barátom van, a többiek max ismerősök.

2014. márc. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam senkivel összeveszni, maximum vitatkozunk egy jót, de rögtön folytatjuk a beszélgetést, mintha semmi sem történt volna.

Két nagyon jó barátom van, akikre bármikor számíthatok, azonban elváltak az útjaink, így úgy gondolom, hogy ez nem marad így sokáig, vagy az esetleges segítségnyújtás elég nehézkes lesz a távolság miatt, így kénytelen leszek teljesen új baráti kört találni. Haverjaim nem nagyon szoktak lenni, inkább barátaim vannak, akikkel elég jól ismerjük egymást, és még számíthatunk is a másikra, de azért vannak még határok.

Szóval elég kellemetlen helyzetben vagyok jelenleg, de nem félek, mert mindig is könnyen barátkoztam, úgyhogy szinte biztos vagyok benne, hogy az új környezetemben is találni fogok olyan embereket, akikkel jól ki fogok jönni.

2014. márc. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazi barátom,akire mindig számíthatok,olyan nincs.Sőt azt is megkockáztatom hogy ilyen ember nem létezik.

Van 2-3 haverom,a többi csak amolyan ismerős,vagy ha kell nekik valami akkor keresnek.

2014. márc. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
1 sincs!
2014. márc. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Egy van akire mindig támaszkodhatok és persze a gyakori közösség. Haver is egy van. Igazàndiból ez úgy van hogy rám támaszkodnak sokan de én szinte senkire. Barátokat évek alatt lehet szerezni sajnos. De végül is van időnk. Mèg ha húsz éves is vagy (mondjuk szerintem nem).
2014. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Egy sincs. Haver van tengernyi.
2014. márc. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát nekem semmilyen barátom nincs (haver se), csak neten. :(
2014. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
egy sincs...
2014. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
2,akikkel szabadidőmben is szoktam találkozni,egy két haver,a többi csak ismerős...
2014. márc. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Igaz barát... hát úgy mindent összevetve... 0.

Vannak, akik eléggé részei az életemnek, bár ők sincsenek mindig minden körülmények között mellettem.

Haverom van néhány, de nincs nagy, állandó csapat körülöttem.

2014. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!