Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden ismerősöm azért hisztizik mert nem írok nekik vissza?

Figyelt kérdés
Felnőtt ember vagyok a facebook nem az életem. De sorban jönnek az ember és akadnak ki minden apróságon. Nem bunkóságból csinálom facebookom ezt a vissza nem írósdit de nem értik meg egyszerűen hogy nem az életem a facebook. Van hogy nincs kedvem beszélni az emberekkel csak. Mit tegyek hogy megértsék ezt?

2017. jan. 22. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Hát ha arra nem vagy képes, hogy visszaírj, akkor ne csodálkozz, hogy bunkónak tartanak.

Ettől még nem élnéd a Facebook az életed.

Mondjuk téged ez nem érdekel, a legjobb, hogy tisztán látszik, hogy az a fajta balek vagy, aki marha eredetinek érzi magát ettől, meg különbnek :D

Szerencsétlen nyomorék :D

2017. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Irj nekik vissza , ha fontos számodra valaki nem megerőltető ,ha már látod hogy kaptál egy üzenetet,hogy vissza irj! 😦
2017. jan. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Első.

Magyarországon valóban mindenki szerencsétlen nyomorult egy számunkra nem szimpatikus gondolata/tette alapján úgy hogy magát az embert nem ismerjük. :(

Bár könnyű mindenki lecsicskázni, de szomorú az emberi egyszerűség.

2017. jan. 23. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én totál megértelek. Bár azoknak az embereknek, akik igazán fontosak általában hamar visszaírok, de van, hogy szimplán nincs kedvem.

Több típusú ember létezik. Nyilván nem szeretem én sem, ha nem írnak vissza, de nem panaszkodok, hanem csendben elfogadom, mert magamból indulok ki. Én a helyedben nem foglalkoznék ezzel. Ha valakivel olyan a viszonyod, akkor úgyis tudja, hogy fontos neked, meg találkoztok. Például én sokkal szívesebben bedzélgetek élőben, mint Messengeren. Akik meg nem hajlandóak ezt felfogni... csak maguknak tesznek rosszat.

2017. jan. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is megértelek. Rögtön csak a páromnak és egy-két barátnak írok vissza, a többinek nem szoktam, csak ha kedvem van. Amúgy is van, hogy napokat nem vagyok fent. Ha pedig valaki el akar érni, hát ott a telefon, vagy ne adj isten, működik a csengő is a kapun :) 25/N
2017. febr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!