Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom elutazik...

A legjobb barátom elutazik normális az hogy görcsöl a gyomrom es remeg a kezem a félelemtől hogy tortenik vele valami? Azert irtam ide mert kicsit melegesnek tunik. De az erdekel hogy normális e hogy Ennyire féltem a baratom.

Figyelt kérdés
2017. jan. 23. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos^^ ha jo baratok vagytok, szerintem normalis erzelmek :)
2017. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem jobban mint magamat az életemet adnám érte. O is szeret de azért Ennyire .
2017. jan. 23. 20:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A hétvégi buszbaleset miatt lehet, ilyenkor jobban aggódik az ember
2017. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Repülővel megy. Meg máskor is ha elmegy ugyanigy vagyok.
2017. jan. 23. 21:04
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem erzed h neha szivesen megcsokolnad akkor semmi melegseg nincs a dologban, csak baratai, mar-mar testveri szeretet:) deha neha megakarnad csokolni azzal se lenne semmi baj:3
2017. jan. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Meg a lába nyomát is megcsokolnam. Ha mar igy felhoztad
2017. jan. 23. 21:15
 7/10 anonim válasza:
100%
Régebben valahol olvastam, hogy a legjobb barátok iránt érzett szeretet nagyon hasonló ahhoz, mint amikor az ember szerelmes (hasonló kémiai folyamatokat vált ki), épp ezért teljesen normális, hogy a tested így reagál rá.
2017. jan. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bár nekem lett volna valaha is ilyen barátom:,-(. Nem két fiú között volt, de emlékeztet egy történetre. X professzor repülővel utazott, kolléganője, egy titkárnő (nem az ő titkárnője volt, hanem másé) hasonló tüneteket produkált, mint te. A prof. meg jól érezte magát, vidáman koktélozott a repülőn:-). Nálatok is (max.) ez legyen:-).
2017. jan. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ugy legyen.
2017. jan. 24. 07:04
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
Azért nem egészséges dolog a felhőtlen rajongás és imádat, mert a legkisebb csalódás is mély depressziót válthat ki.
2017. jan. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!