Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Véletlenül kiderült, hogy...

Véletlenül kiderült, hogy bejön nekem. Azóta megváltozott?

Figyelt kérdés

Régi ismerősömmel elkezdtünk beszèlgetni pár hete. Már régóta bejön nekem, de van barátnője. Tök kedves volt ő írt ràm általában. Egyik nap véletlenül bevallottam neki, hogy tetszik nekem. Azóta fura lett, hisztisebb, megvàltozott. Mindenen megsérődik és azt hiszi szivességet tesz nekem hogy beszèlget velem. Pedig szerintem valamilyen szinten én is tetszem neki már jó ideje mert tett rá komolyabb utalásokat.

Hogyan legyen újra jó a kapcsolatunk? Mostanában kb leráz és mèg ő van megsértődve hogy rosszul esik és nem vagyok vele tök kedves mikor este 8kor ír csak.

Mit csinàljak szerintetek? (Azon kívül, hogy nem foglalkozok vele többet)

17/ l és 17/f



2017. jan. 24. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy azóta, amióta így viselkedik, már nem jön be neked.
2017. jan. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Hogy lehet véletlenül bevallani, hogy tetszik neked? Mégis mit vártál, hogy kidobja a szerelmét miattad? Szakadj le róla, a jelek szerint vesztettél.
2017. jan. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem vártam, hogy elhagyja miattam.. nem értem miért kell rögtön letámadni.

Barátkoztunk, de valami megváltozott. Másnap még tudott ez utàn nagyjából rendes lenni, de az után valahogy nem.

Ha így fog viselkedni békén hagyom, de túlságosan jóban voltunk ahhoz, hogy ezt egy nap miatt annyiban hagyjam

2017. jan. 24. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Barátnője van. Még a hülye is tudja, hogy ha a tetszés megvan, akkor ott nem lesz soha igazi barátság. Nem akarja, hogy bekavarj a kapcsolatába, ezért viselkedik így veled.

Aztán hogy őszinte legyen, én sem örülnék egy olyan lánybarátnak, akiről kiderül, hogy többet akar, mint ami az aktuális státusza.

Milyen reakciót vártál tőle így, hogy párkapcsolata van?

2017. jan. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ha így viselkedik, békén hagyom."

Szerintem ő is ezt akarja, nyugodj meg.

2017. jan. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!