Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van rajtam kívül más is, akik...

Van rajtam kívül más is, akik iskolák befejezése után nem találtak új barátokra?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, felnőtt korban nagyon nehéz barátot találni, tehát nem havert, hanem igazi barátot, akiben megbízhatok, nem ver át, mindent megbeszélhetek vele, és ha esetleg kell, segít is.

Egyetemig minden jól ment, miután végeztünk, szétszéledtünk. Főleg a nagy távolság miatt személyesen már nem találkozunk. Időnként van egy-két telefon, ennyi. Persze az is igaz, ilyenkor előtérbe kerül a párválasztás, családalapítás, hiszen ez az élet rendje. Más prioritások lesznek az elsődlegesek.

De szerintem felnőtt korban sem rossz, ha van az embernek egy-két barátja.



2017. jan. 25. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ja, én. Amint véget értek a gimis éveim, ennyi volt.
2017. jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam pont fordítva volt. Fiatal felnőttként találtam jó barátokat. Sok éve tartanak már ezek a kapcsolatok / igaz, egyikükkel vannak ugyan hullámvölgyek, de valahogy mindig megtaláljuk egymást /. Iskolás éveimben nem voltak, csak haverok inkább. Ha volt is egy-két ember, akivel jó barátok lettünk volna, elsodort az Élet egymástól.

Fogsz találni, hidd el. Munkahelyen, programokon, vagy akár a neten is lehet barátságokat kötni. Vannak, akik egyedülállók, és még akkor sem jelent feltétlen akadályt, ha párkapcsolatban él valaki. Vannak dolgok, amelyeket talán jobban ki tud beszélni két nő vagy két férfi egymás között...

2017. jan. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem így van.

Pedig nekem is legtöbb iskolák barátom "eltűnt". Vagy megszakadtak a kapcsolatok, vagy pedig már nagyon távol élünk egymástól, így csak nagyon ritkán találkozunk.

De munka kapcsán is sikerült új barátokat találnom. De még a buszmegállóban is :)

De olyan is van, akivel gyerekkoromban egy utcában laktunk, sose voltunk barátok és felnőtt korunkban összefutottunk valahol és azóta összebarátkoztunk.

2017. jan. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!