Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már olyan barátotok aki...

Volt már olyan barátotok aki sok mindenen besértődött amit mondtatok neki?

Figyelt kérdés

Volt egy legjobb barátnőm, nagyon kedves és segítőkész volt velem és cserébe én is segíthettem neki, emellett sokat voltunk együtt erre-arra mentünk, sok szép élményt megéltünk.


De nagyon gyakran csinálta, hogy mondtam egy ártalmatlan megjegyzést és halálosan besértődött. Illetve olyan is akadt, hogy nem mondta ki azonnal, hanem 3-4 hónapig elfojtotta és akkor lekorholt, hogy miért tettem azt a megjegyzést 3-4 hónapja és fájt neki.

Ugyanez a műsor ment, ha tettem valamit és neki nem tetszett, de amúgy nem volt sértő és jelentéktelen dologról volt szó.


Egy idő után elegem lett, hogy állandóan szabadkoznom kellett, megromlott a barátságunk is - már nem tartjuk a kapcsolatot.


Érdekelne Ti is rendelkeztetek e valaha vagy rendelkeztek e hasonló baráttal és ha igen, hogy kezeltétek?



2017. jan. 31. 04:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk kíváncsi lennék az ártalmatlan megjegyzésekre...én azért hanyagoltam egy barátságot, mert az illető folyamatosan kóstolgatott, beszólogatott, főleg mások előtt. Ő azt hitte, hogy ártalmatlan az adott megjegyzés, jaaj most besértődtél.

Amúgy kb. ilyen kaliberűek voltak: látom még most is csóró vagy, haha; ja, hát te a kövérebb csajokat szereted, ezért vagy ennyire szerelmes....:D

2017. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem, volt egy barátnőm aki azt gondolta, bárkinek bármit mondhat, mondván ő csak őszinte, de ha neki mondott valaki egy teljesen ártalmatlan (tényleg ártalmatlan) dolgot, akkor képes voltt napokig nem beszélni az illetővel. Arra én is kiváncsi lennék, hogy neked mi az ártalmatlan ? :D
2017. jan. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen. Pl ki is csavarjàk amiket mondok, átforditják, mint kb ahogy régen vagdosták össze a politikusok szavait az ellenzék.

Egy rakás olyan ember van akik egy artatlan mondatot a sajat agyukkal rosszra kombinalnak. Es hiaba mondiom pont az a rossz aki rosszra gondol mert benne merul fel es nem bennem, megis ugyanolyanok maradnak.


Peldak:


A volt főnököm azt hitte ha kések, hogy direkt vele szemtelenkedek es provokalom. Hiaba mondtam h elaludtam vagy barmi.

Vagy az exszel beszeltunk majdani gyerekalvallalasrol. Szerinte egy anya legyen mindig a gyerekevel, en mondtam hogy egy anyanak is szuksege van még attol baratokra. Erre kicsavarja hogy nekem nem a gyerek lenne az első. Holott olyat en egy szoval nem mondtam h baratok miatt hanyagolnam a gyerekem.


Amikkel vádolnak az pont az ő agyuk rosszindulatu terméke csak de engem vadolnak vele. Hogy mert én bla bla


A saját rosszmajusaguk miatt mast kérnek szàmon. Kerülni kell az ilyeneket. Nem baràtok.

2019. márc. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, volt, de nem a mondandómon sértődött meg.


Megesett, hogy együtt voltam épp vele, amikor találkoztam egy nagyon régen látott valakivel és olyan zavarba jöttem, hogy az alapvető udvariassági normára nem gondoltam; nem mutattam be neki a barátnőmet. A lány erre vérig sértődött és napokig nem állt velem szóba.


Ez egy volt a kismillió sértődéséből. Nem csupán velem, mással is így viselkedett.


Egy barátjával például azért szüntette meg pl végérvényesen a kapcsolatot, mert a férfi édesanyja agyvérzést kapott és ettől a férfi bezárkózott és nem reagált a barátnőm hívásaira, üzeneteire. A barátnőm pedig ezt támadásként fogta fel. Büszkén mesélte el, hogyan szüntette meg a férfivel a kapcsolatot.


Úgy kezeltem, hogy eltávolodtam tőle.

2019. márc. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!