Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A Svédek tényleg csak akkor...

A Svédek tényleg csak akkor barátságosak ha valaki által bekerülsz közéjük? Mert úgy hallottam hogy kívülállóként nehezebb velük barátságot kötni.

Figyelt kérdés
2017. jan. 31. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom ezt honnan hallottad, de Svédország 10 millió lakosából kb. 2 millió külföldi származású. Több százezer szír, iraki és iráni él az országban. Gondolod, hogy veled olyan barátságtalanok lennének?
2017. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én az igazi svédekre gondoltam nem a bevándorlókra..mert úgy hallottam hogy zárkózottak és nehéz velük barátságot kötni...de ha kiderül hogy már van egy svéd barátod egyből barátságosabbak
2017. jan. 31. 21:14
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Másodjára teszed ki ezt a kérdést, és úgy látom megint azt fogod meglátni, amit látni akarsz. :"D

Elmondta, hogy rengeteg a bevándorló ott... fel tudod fogni, hogy ez azt jelenti, hogy ők BEFOGADTÁK a bevándorlókat? Hogy ők nem elűzték őket onnan, hanem sajátjukként kezelik?? Ez tudod mit jelent? Ha nem, akkor elmondom: azt, hogy nem barátságtalanok.

2017. jan. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

nem, egyáltalán nem fogadták be a bevándorlókat. Rájuk erőltették a bevándorlókat, és ők vágják hozzá a jópofát (már aki) hogy jobb embernek tűnjön, mert ott a PC a divat. Amúgy totál nem befogadó emberek, csak a saját fajtájukat szeretik. Igen ritka, aki külföldivel barátságot köt. A bevándorlók gettókban élnek.

Éltem Skandináviában pár évet, tapasztalatból beszélek.

felszínes barátságokra számíthatsz, semmi többre.

2017. jan. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Európában Svédországban és Dániában a legmagasabb a nemi erőszakok száma. Ki lehet találni, hogy kik követik el többségben.


[link]

2017. febr. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

amúgy nem zavar, ha lepontoznak, csak sajnálom, hogy emberekben él ez a köd a "nyugati" emberekkel kapcsolatban. Nem csak Skandináviában éltem, de máshol is nyugat-európában, szintén évekig.

NEM jobb emberek, mint mi. Sőt. én, mint fehér ember, aki beszéli a nyelvüket, totál nem voltam befogadva a felszínen túl. Igen, volt egy-két kivétel, olyan emberek, akik maguk is furcsák a saját környezetükben, és őket sem fogadják be a saját hazájukban. Ilyenek barátkoznak külföldiekkel.

De amúgy teljesen általános a rejtett vagy nyílt lenézés. Más vagy, mint ők, kevesebb. Ők így látják.

Magyarországon ezt nem tudod elképzelni, mert itt, ha külföldi vagy, akkor jobb vagy, mint mi. Ez az első két válaszoló hozzáállásából is látszik.

De ezt csak olyanok gondolják, akik nem éltek külföldön, vagy külföldön élnek, de magyar közegben, és munkán kívül nem szükséges nekik, hogy a külföldiekkel mély barátságokat kössenek, ezért nem érdekli őket ez az egész. Csak azt látják, hogy ott több a pénz.

Amúgy tipikus skandináv hozzáállás, hogy a diplomás ember is, ha külföldi, csak takarítani jó. Ha nem vagy mérnök vagy orvos.

Álmodozzatok csak nyugodtan, attól még nem lesz igaz, amit képzelegtek.

2017. febr. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
50%
Én azt tapasztalom, hogy azok a svédek, akik bevándorlók gyerekei valóban sokkal barátságosabbak, mint a a nem bevándorló, európai származásúak. Mondjuk nem hagysz ki sok mindent, a svédek rohadt unalmas emberek szerintem :D
2017. febr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
A 4-es nek 100%-ban igaza van!!! Szintén tapasztalatból mondom.
2017. febr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!