Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » SOS! Van egy nagyon fontos...

SOS! Van egy nagyon fontos kérdésem. Segitetek?

Figyelt kérdés
Egy hosszu sztorihoz füzödik az az egész.A sztorit azért nem mondom el mert nagyon személyes.Az a lényeg hogy meg lett beszélve a barátaimal hogy játszunk holnap egy felelsz vagy merszet.A történet miatt soha többé nem akarok felelsz vagy merszezni.Már mondtam is nekik de ők könyörögtek.Beleegyeztem.Mit tegyek?A barátom akivel történt a dolog se akarta de végül beleegyezet.még csak 11 éves vagyok, nem tudom mit tegyek.Segitsetek!

2017. febr. 3. 17:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
nagyon fontos
2017. febr. 3. 18:01
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Anoním oldal, itt nincs olyan, hogy nagyon személyes, maximum olyan, hogy emberi butaság. S ez egy játék, ha valamit nem csinálsz meg akkor nem kell megcsinálnod, 11 éves vagy ugyanmár.
2017. febr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Segítsetek! Nagyon fontosat akarok kérdezni, nem mondom el mi az, de légyszi segítsetek már, mert tényleg iszonyatosan FONTOS és SÜRGŐS! Jól van, Józsi...
2017. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szóval semmi háttértörtént nélkül válaszoljunk. Gratula.

Mi törtét? Ez egy játék, mindketten belegyeztetek. Egyszer leesel a hintáról többet nem hintázol?

2017. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

OKé enyit el mondok.Hazafelé jötünk a buszal a kirándulásrol

felelsz vagy merszt játszotunk Jozsival(azért irtam hogy Jozsi mert nem akarom ki irni a nevét.)Ő egy hüjeséget kért tölem én megtettem aztán én is ezt kértem töle.BEöl valami nagyon rosz lett

2017. febr. 3. 18:44
 6/11 anonim ***** válasza:

Hű... ez roppant sok infó.

Miért ne játszanál megint? Nem kell ekkora ügyet csinálni belőle.

2017. febr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A játék előtt egyezzetek meg, amit nem lehet kérni a másiktól. Ha elutasítják, kiszálsz. Ha nem teszed, és az egyik feladat kifog rajtad, add zálogul a cipődet zálogul. Mi is így csináltuk.

Eléggé nincs vér a pucádban.

2017. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vagy írd le érthetően, vagy ne kérdezz semmit. Igazából nem is tudja egyikünk sem, hogy mire vársz segítséget, mert 0 konkrétum nélkül nem tudunk mit mondani.


Leírhatnád, hogy mi volt az a dolog, amibe beleegyeztél, vagy legalább közel azonos szinten lévő dolgot írj le róla :S.

2017. febr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De milyen szintű hülyeséget csináltatok meg? Megidéztétek Cthulhu-t, vagy lenyúltátok a busz pótkerekét? Legalább egy sacc/kb-t írj.
2017. febr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ugye vágod, hogy nem tettél fel kérdést? 😃😃


"Mit tegyek?"

Ezt leszámítva semmit se kérdeztél. Igyál több vizet, folytasd életed.


Mi van?? :)

2017. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!