Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért bunkó velem a legeslegjo...

Miért bunkó velem a legeslegjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm tök bunkó velem.Mióta beteg lettem azóta ilyen velem.Nem csináltam semmi rosszat,szóval nem értem hogy mi baja van.Ő a legjobb barátnőm mindent tudok róla, megbíztunk egymásban,rengeteget röhögtünk meg stb. Mostanában meg tök bunkó velem. Mindenkivel jópofizik meg röhögcsél engem meg le se szar.Nem értem mi baja van:SEGÍTSÉG!!! És NEM akarok más barátokat találni csak azt szeretném ha újra jóban lennénk. Megkérdeztem mi baja van velem erre azt mondta hogy SEMMI.Hát erre mit mondjak, ráadásul nem bír értelmesen válaszolni hanem mindig tök bunkó és CSAK VELEM!!
2017. febr. 5. 17:44
 1/2 anonim válasza:
Ha azért lett bunkó mert beteg lettél akkor felejtsd el örökre. Feltételezem, hogy történt valami rossz aznap a suliba amiben te segíthettél volna neki de te ugye beteg voltál. Várj még pár napot/hetet, lehet helyre jön a kapcsolatotok. Hány évesek vagytok? Mert ilyet max a 12 évesek csinálnak...
2017. febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok
2017. febr. 6. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!