Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi volt a baj? Tényleg bunkó...

Mi volt a baj? Tényleg bunkó voltam?

Figyelt kérdés

Volt otársammal néha szoltam beszélgetni legutoljára karácsony előtt beszéltünk. Ma ráírtam, hogy "képzeld az idióta exemre megint rám jött a hoppáré és most facebookon írt tudod tavalyelőtt is milyen kínos volt mikor az ünnepi vacsi közben sógoroméknál zaklatott" ő: tiltsd le probléma megoldva én: "ez eszembe se ju tott" ő: "egyéb?" én: "mi bakod van most?" "semmi azon kívül hogy rám törsz köszönés nélkül azzal hogy zaklat az exed"

Én úgy meglepődtem, hogy csak na mikor 6án arról beszélgettünk, hogy mi volt uhn, meghogy ő nemrég vetette el a babáját és szomorú de nem tudta volna miből felnevelni szóval bizalmi témákról gondoltam most is miért ne írhatnék neki? Tény, hogy elfelejtettem köszönni de hát eszembe se jutott hogy felveszi mikor régebben se köszöntünk mindig.


2017. jan. 5. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Lehet, hogy még az abortusz lelki hatása alatt van. Hanyagold egy kicsit. Ha kíváncsi lesz rád, majd megtalál.
2017. jan. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudod kedves kérdező, a világon vannak nagyobb problémák is egy fb-üzenetnél.
2017. jan. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!