Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy lany akivel összeveszt...

Van egy lany akivel összevesztem es jóban van az osztalytársammal és nekem eleg nehéz, szomorú múltam van és ha kikotyog v. mit rolam neki akkor elég gázos lenne a csaj nem?

Figyelt kérdés
2017. febr. 6. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy mit szeretnél megtudni? Na mindegy, a jövőben ne mesélgess a te "elég nehéz, szomorú" múltadról, mert ebben a korban még mindent kifecsegtek egymásnak. Néha nem is gonoszságból, csak hogy így tűnjetek érdekesebbnek a többiek előtt. Valószínűleg fog rólad mesélni, ha mégsem akkor gyorsan békülj ki vele, mert nagy kincset talátál a személyében.
2017. febr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazából most azért vesztem össze vele mert irta h flegmázok pedig nem es utana

ezt irtam neki: Jaj fejezd már be állandóan ezt csinálod

Te meg akkor beszélsz mással ha irnak

Meg füllentesz általában azt hiszed nem tudom tudom en ki mit gondol rolam attól h nem mondom mert nekem ehez nincs màr kedvem

2017. febr. 6. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!