Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy lány barátom, akit...

Van egy lány barátom, akit nagyon szeretek. A lány és én 2 külön városból vagyunk. Még egyszer se találkoztunk. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom akit nagyon szeretek, idén (2016)-ban ismertem meg, januárban.

Jófej, van egyár közös dolog bennünk.

Én láttam a lányról képet, de ő én rólam még nem. Márciusban beszéltünk utoljára. Azóta egy ideig nem volt telefonom, most egy ideje újra van kb. 3-4 hónapja, de ezt ő nem tudja. Azért, mert ha megtudná, hogy nekem van, akkor hívan (beszélgetnénk) ami tök jó, csak én nem tudok a sok háttérzaj miatt, max. Éjjel de akkor meg másnap suli, vagy ő épp alszik olyankor... nemtudom mitévō legyek:/

A másik problémám az, hogy önbizalom hiányos vagyok, nem merek képet kirakni/mutatni magamról...:/

Segítségeteket előre is köszönöm.

F/17



2016. nov. 27. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj neki,hogy van telefonod,de kérd meg,hogy csak írásban beszéljetek (és ritkábban hívásban). Valószínűleg örülne neki,hogy újra elérhető vagy számára. Miért nem mersz/szeretsz képet mutatni magadról másoknak? Értem,hogy önbizalomhiányos vagy,de ez nem a legjobb magyarázat. :P :D
2016. nov. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kb. Augusztus eleje óta vagyok neki újra elérhető, de csak irunk egymásnak.

Én minden nap bírnék vele beszélni, de hátrérzaj miatt nem lehet, amit nagyom sajnálok.

Nemtudom, hogy miért nem merek képet mutatni magamról bárkinek is..

2016. nov. 28. 05:58
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat a sok elíras miatt
2016. nov. 28. 06:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja,így már értem,kicsit rosszul fogalmaztál. Szerintem érdemes lenne képet küldened magadról,mert tegyük fel,nem vagy az az "álompasi",de ennyi miatt nem hinném,hogy el fog zavarni. De ha nem kér képet,akkor nem is fontos neki a külső,ami a mai világban már nagyon ritka. Szóval csak akkor küldj,ha megkér rá (szerintem). :D
2016. nov. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!